Ana sayfa Sosyal Medya Hercai dizisinin Gönül’ü Oya Unustası, aynı dizideki rol arkadaşı ile evlendi!

Hercai dizisinin Gönül’ü Oya Unustası, aynı dizideki rol arkadaşı ile evlendi!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – ATV ekranlarında yayınlandığı dönemde ekranlara damga vuran ‘Hercai’ dizisinin yıldızları Oya Unustası ile Ahmet Tansu Taşanlar evlendi.

‘Hercai’de ‘Gönül’ ve ‘Azat’ karakterlerine hayat veren Unustası ile Taşanlar’ı mutlu günlerinde dizideki rol arkadaşları da yalnız bırakmadı. Eski ekip arkadaşlarının bir araya geldiği düğüne, Ebru Şahin de basketbolcu sevgilisi  Cedi Osman ile birlikte katıldı.

Ebru Şahin, çiftin kına gecesinden ve düğün günü çektiği fotoğrafları instagram hesabından yayınladı. Güzel oyuncu, kına gecesinde giydiği pembe mini elbisesi ile göz kamaştırdı.

Güzelliğiyle gecenin ilgi odağı olan Ebru Şahin’in Cedi Osman ile verdiği pozlar da takipçileri tarafından çok beğenildi.

İkiliye, ‘Çok yakışıyorsunuz’ yorumları yapılırken, çift arasındaki  ‘boy farkı kaç?’ sorusunun yanıtı da merak konusu oldu.

‘Destan’ dizisi ile yine ATV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Ebru Şahin, tarzı ve güzelliği ile ilgi sosyal medyada övgü dolu yorumlar aldı.