Bizim Hikaye dizisinin 6. bölümünde Barış ve Fikri’nin başı dertte

18 Ekim 2017 Çarşamba, 08:24
Bizim Hikaye dizisinin 6. bölümünde Barış ve Fikri’nin başı dertte

Bizim Hikaye dizisi konusu ve oyuncuları
Bizim Hikaye dizisi 6. bölümde hem Barış hem de Fikri’nin başı büyük dertte! Bizim Hikaye 6. bölüm fragmanı ve konusu

Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan’ın başrollerde oynadığı, Shameless uyarlaması olan Bizim Hikaye dizisinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı . Bizim Hikaye dizisi 6. bölümüyle 19 Ekim Perşembe akşamı Fox TV’de olacak.

Dünyaca ünlü ‘Shameless’ dizisinden uyarlanan ve başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur ve Reha Özcan’ın yer aldığı dizinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Bizim Hikaye’nin yeni bölümünde Fikri’nin 20 bin liralık borcu yüzünden alacaklılar eve dayanıyor. Ölümle tehdit edilen Fikri’nin başı bu defa büyük derde giriyor! Öte yandan artık hayatında yeni sayfa açmak isteyen Barış ise tamirhaneyi kapatmak istiyor ancak beklenmedik bir olayla karşı karşıya geliyor!

BİZİM HİKAYE 6. BÖLÜM 1. FRAGMAN

6. BÖLÜM KONUSU

Filiz ve Barış hırsız Cenk’le sokakta karşılaşmışlardır. Cenk’in imalı konuşmaları Barış’ı zor duruma sokmuştur. Yaşanan gerilim sonrası Barış ciddi bir karar alır. İşi bırakacak, tamirhaneyi kapatacaktır. Cenk haberi duyunca sinirlenir, kabul etmez. Cemil tamirhaneye baskın yapar. Cenk Barış’ın kendisini ihbar ettiğini düşünür, tehditler savurur, eğer kendisini nezaretten kurtarmazsa adını polise vereceğini söyler. Barış ne yapacaktır?

Fikri’nin evi bir kez daha terk etmesiyle Kiraz, özellikle de Fikret’in psikolojisi bozulmuştur. Hafta sonu Fikret’in veli toplantısı vardır. Babasının gitmesi şarttır, aksi takdirde okuldan atılacaktır. Fikri’nin okulla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Çözümü bulmak yine Filiz’e düşer. Ona yardıma koşan ise tabii ki Barış. Barış, Fikret’in okuldan atılmasını engellemek için akıllıca bir yola başvurur. Acaba başarılı olacak mıdır?

Şeyma için Müjde’nin veli toplantısına gitmek hayati önemdedir. Evden dışarı çıkabilmek için Fikri’den yardım ister. Diğer yanda Tülay da babasının bıraktığı parayı alabilmek için Tufan’dan sahte bir nikah töreni yapmasını ister. Tufan sahte nikah memuru bulma işini Fikri’ye verir. Fikri bu iki işi de layıkıyla yerine getiremez, çünkü başı yine çok fena derttedir.

Hikmet, kocasının Esra’ya zorbalık yaparak boynundaki kolyeyi aldığını görür. Esra’nın ağlaması içini yakar ve kolyeyi alıp ona geri verebilmek için ailesinden gizli büyük bir işe, hatta fedakarlığa kalkışır. Rahmet bunu fark ettiğinde çok sinirlenir, Hikmet’se gözünü karartmış, Esra’ya açılmaya karar vermiştir. Tam sular durulmuş, Barış ve Filiz çocuklarla bir aradayken Barış’ın telefonuna bir mesaj düşer. Tüm taşları yerinden oynatacak bu mesajı Kiraz görür ve şok olur.

bizim hikaye haberleri için

burak deniz haberleri için