Ana sayfa Dizi Haberleri İşte bu haber gündemi yerle bir eder! Alina Boz ve Burak Deniz yeniden bir araya mı geliyor?

İşte bu haber gündemi yerle bir eder! Alina Boz ve Burak Deniz yeniden bir araya mı geliyor?

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Alina Boz ve Burak Deniz’in, Maraşlı dizisindeki partnerliği herkesin hafızasına kazınmış durumda. Dizi büyük talihsizlikler sonucu izleyiciye erken veda etmek zorunda kalmış ancak arkasında Alina Boz ve Burak Deniz efsanesini bırakmıştı. Gündeme bomba gibi düşen bir iddiaya göre ikili yeni bir projede bir araya gelecek.

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve temmuz ayında ekranlara veda eden Maraşlı, izleyicilerin unutamadığı diziler arasında ye alıyor. Dizide Alina Boz ve Burak Deniz’in canlandırdığı Mahur ve Celal karakteri izleyiciler tarafından çok sevilmişti. Ancak dizi reytingleri çok kötü gitmemesine rağmen 26. bölümde final yapmıştı. Final kararı izleyicide büyük öfkeye yol açmıştı.

İşte bu haber gündemi yerle bir eder! Alina Boz ve Burak Deniz yeniden bir araya mı geliyor? 8

Maraşlı dizisi sona ereli neredeyse bir yıl olacak ancak Mahur ve Celal karakteri hala izleyicinin hafızasında taptaze duruyor. İşte bu izleyicileri çok sevindirecek bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Alina Boz ve Burak Deniz yeni bir projede bir araya gelmeye hazırlanıyor.

İddiaya göre Burak Deniz’in yeni projesinde başrol kadın oyuncu Alina Boz olacak. Projenin ne olduğu ve nerede yayınlanacağı ile ilgili bilgi yok. Henüz resmi bir açıklama da yapılmadı. Ancak Alina Boz ve Burak Deniz’in yeniden bir araya gelme ihtimali bile hayranlarını sevince boğmaya yetti.

İşte bu haber gündemi yerle bir eder! Alina Boz ve Burak Deniz yeniden bir araya mı geliyor? 9

Alina Boz, Maraşlı dizisinden sonra tercihini sinemadan yana kullanmış ve Bandırma Füze Kulübü filminde rol almıştı. Bu filmin ardından Boz’un Süslü Korkuluk isimli dizide Çağatay Ulusoy’la başrolü paylaşacağı duyurulmuştu. Ancak güzel oyuncu projeden çekilmişti.

Maraşlı ile büyük bir çıkış yakalayan Burak Deniz ise arka arkaya birçok projede yer aldı. Maraşlı sona erdikten hemen sonra Ferzan Özpetek’in dizisi Cahil Periler’de rol almak üzere İtalya’ya uçan başarılı oyuncu ardın Netflix için çekilen Şahmaran isimli dizide başrolü Serenay Sarıkaya ile paylaştı. Şahmaran’ın çekimleri sona erdikten sonra da yine Netflix’te yayınlanacak olan Gidenler filminde Dilan Çiçek Deniz’le birlikte rol aldı.