Ana sayfa Dizi Haberleri İtalya’nın Can Yaman’dan sonra yeni yıldızı Burak Deniz! Yeni bir proje için İtalya’da!

İtalya’nın Can Yaman’dan sonra yeni yıldızı Burak Deniz! Yeni bir proje için İtalya’da!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başarılı oyuncu Burak Deniz bugünlerde kariyer basamaklarını çok hızlı tırmanıyor. İtalya’da çekilen Cahil Periler dizisinden sonra ülkede tanınırlığı artan yakışıklı oyuncu yeni bir proje için yine bu ülkeye gitti.

Burak Deniz bugüne kadar birçok dizide rol aldı ancak geçen yıl ATV’de yayınlanan Maraşlı’yla kariyerinde büyük bir çıkış yaşadı. Alina Boz’la çok uyumlu bir çift olan Burak Deniz, Maraşlı’nın ardından arka arkaya yeni projelere imza attı.

Maraşlı biter bitmez soluğu İtalya’da alan Burak Deniz, ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in Disney Plus için çektiği Cahil Periler dizisinde rol aldı. Sekiz bölümden oluşan dizinin çekimleri geçen yaz İtalya’da gerçekleştirildi. Usta oyuncu Serra Yılmaz’ın yanı sıra Burak Deniz’in rol aldığı dizide sahnelerin bazıları ise İstanbul’da çekildi.

Burak Deniz dizide Asaf isimli bir Türk fotoğrafçıyı canlandırdı. Cahil Periler’in çekimleri için bir süre İtalya’da kalan oyuncu, İtalya’daki çekimler sona erince Türkiye’ye dönmüş ve dizinin son bölümünün İstanbul’daki çekimlerinde yer almıştı.

Yakışıklı oyuncu şimdi yine İtalya’da ancak bu kez farklı bir proje için. Projenin ne olduğu açıklanmadı. Ancak sosyal medyadaki paylaşımlardan Burak Deniz’in, bir İtalyan dergisi için büyük bir markayla bir araya geldiği anlaşılıyor. Görünen o ki, Can Yaman’dan sonra Burak Deniz de yavaş yavaş İtalya’yı fethediyor.

Son zamanlarda arka arkaya projelerde yer alan Burak Deniz, Cahil Periler’in çekimlerini tamamladıktan sonra Netflix için çekilen Şahmaran isimli dizi için sete çıktı. Burak Deniz’in başrolünü Serenay Sarıkaya ile paylaştığı dizi hala yayınlanmadı. Ancak dizinin ikinci sezonu için anlaşmanın imzalandığı belirtiliyor. Burak Deniz, Şahmaran’dan sonra da yine Netflix için çekilen Gidenler filminde rol aldı. Deniz bu filmde başrolü Dilan Çiçek Deniz’le paylaştı.