Ana sayfa Dizi Analiz Üç Kuruş dizisi sonunda mutlu bir sonla bitti!

Üç Kuruş dizisi sonunda mutlu bir sonla bitti!

tarafından ker_def

Show TV’nin izleyicilerin büyük ilgisini gören Ay Yapım imzalı dizisi ‘Üç Kuruş’ dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümüyle ekranlara veda etti. Sezona damgasını vuran dizi, mutlu sonuyla seyircisinin beğenisini kazandı. Düşmanları Kılıç’ı yenmeyi başaran ve hayatlarındaki tüm tehlikeleri bertaraf eden Kartal ile Efe, aileleriyle birlikte mutlu bir hayat için kafa kafaya verdi.

‘Üç Kuruş’un heyecanla beklenen büyük finalinde; Kartal ile Efe hayatlarındaki tüm tehlikeleri arkalarında bırakarak aileleriyle birlikte daha mutlu bir hayat için yeni sayfa açtılar. Kılıç’ı ortadan kaldırdıktan sonra cezalarını tamamlayan Kartal ile Efe yeni hayatlarına kavuştular.

Efe yarım bıraktığı hukuk eğitimine devam ederken Kartal da açtığı otomotiv galerisinde Ruşen ve Şesu ile birlikte işlerini yürütmeye başladı. Leyla ile Efe çiftinin aşkı kızlarıyla taçlandı. Kartal’ın oğlu Ateş’in Çıngıraklı’daki sünnet düğünüyle biten dizi eğlenceli anlara sahne olurken tıpkı ilk bölümdeki gibi Kartal ile Leyla’nın karşılıklı dansı beğeni topladı.

#üçkuruşveda etiketi Twitter Türkiye’de 3 saat 40 dakika boyunca TT listesinde yer alarak dün akşam sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri

KARTAL, KILIÇ’I YENDİ

Efe’nin Kartal’la birlikte Kılıç’a karşı başlattığı plan, ikili için zorlu bir mücadeleyi beraberinde getirdi. Kılıç’ın cezaevindeki tüm adamları satın aldığını gören ikilinin hayatı tehlikeye girdi. Kılıç’ı avlayabilmek için içeride adamlarının olması gerektiğini düşünen Kartal, Çetin’den yardım istedi. Çetin’in para desteğiyle koğuşta saygınlık kazanan Kartal ve Efe için son hamle Kılıç’ı köşeye sıkıştırmak oldu. Koğuşta yangın çıkaran Kartal, Kılıç’ın bulunduğu hücreye girdi. İki düşman son kez kozlarını paylaştı ve hayatta kalan Kartal oldu.