SON DAKİKA
1 Şubat 2023 15:41

SON HABERLER

İyi Aile Babası dizisinin günü belli oldu, ateş çemberine atıldı desek yanlış olmaz!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D’nin yeni dizisi İyi Aile Babası’nın bir süredir fragmanları yayınlanmaktaydı. Büyük merakla beklenen dizinin ne zaman ekrana geleceği ise ortaya çıktı. Ancak dizinin günü adeta bir ateş çemberi…

Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre; 3 Aralık Perşembe akşamı İyi Aile Babası’nın ilk bölümü izleyicilerle buluşacak. Yani; Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev ve Kalk Gidelim dizilerinin olduğu Perşembe rekabetine bir dizi daha katılıyor.

Daha önce Kanal D, Yeni Hayat dizisi ile perşembe akşamları varlık göstermeye çaba harcamıştı. Ancak dizi kısa sürede ekran ömrünü tamamladı. İyi Aile Babası dizisi ise bir hayli iddialı bir komedi yapımı… Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu’nun başrolünde yer aldığı dizinin ilk bölümü de merakla bekleniyor.

atv’nin Bir Zamanlar Çukurova ile reytingleri topladığı Perşembe akşamı, Mucize Doktor’un da kemik izleyicisi var ve çok iyi reytingler alıyor…Alev Alev ise daha iki bölüm yayınlanmasına rağmen gayet iyi bir çıkış yaptı.

İyi Aile Babası gibi bir komedi yapımının, ağır dram yapımları karşısında nasıl bir sınav vereceği ise merakla bekleniyor. Ancak işinin çok zor olduğu da değerlendiriliyor. Çünkü izleyiciler genel olarak dram yapımlarına daha çok bir bağlılık ve sadakat sergiliyor. Ancak ne olacağı da belli olmaz.. Bekleyip göreceğiz.

İşte diziden ayrıntılar:

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı projede; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Şahin, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir rol alıyor.

Dizide; Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler