SON DAKİKA
20 Eylül 2022 18:05

SON HABERLER

İyi Günde Kötü Günde dizisinin kıymetini Star TV bilemedi ama şaşırtan bir gelişme yaşanmakta!

Televizyongazetesi.com/Detay – Sezon başında Star TV ekranlarında başlayan romantik komedi dizisi İyi Günde Kötü Günde, reytingleri düşük olunca 6 bölüm sonra final kararı verilmişti. Uzun süre tanıtımları dönen ve izleyenleri de heyecanlandıran bir dizi olarak merakla beklenmişti. Özellikle dizide Ozan Dolunay ve Yasemin Allen ile başrolü paylaşan Elçin Sangu’nun ekrana dönmesini bekleyen izleyenler daha da heyecanlıydı.

Dizi başladı ama beklenen reytingleri bir türlü alamadı. Bir kaç bölüm sonra düşük reytingler nedeniyle ‘final mi yapacak?’ sorularına muhatap olan dizi için Star TV bileti 6. bölümde kesti! Dizinin oyuncusu Elçin Sangu, bu duruma adeta isyan etti ve bir dizinin 6 bölümde anlaşılamayacağı, çok erken final kararı alındığı eleştirilerini getirdi.

Yaşanan bu gelişme ile birlikte İyi Günde Kötü Günde dizisi de pek çok dizi gibi onca emek ve çabaya karşın ekrandan kaldırıldı! 17 Ekim Cumartesi akşamı final bölümü yayınlandı.

Aradan geçen tam 4 ayın sonunda ise diziyle ilgili ilginç bir gelişme ortaya çıktı! tv100’de yer alan habere göre, İyi Günde Kötü Günde dizisi yeniden çekiliyor ancak durum bu kez çok farklı!

Star TV’de umduğunu bulamamasına karşılık, dizinin hikayesi anlaşılan Türkiye dışında başkalarının ilgisini çekmiş! Verilen bilgiye göre İyi Günde Kötü Günde dizisinin Arap versiyonu çekilmeye başlandı.

Dizinin Türk versiyonunun da yapımcısı olan O3 Medya tarafından bugün (18 Şubat Perşembe) Arap oyuncularla yeni versiyon çekilmekte. MBC kanalında yayınlanacağı da verilen bilgiler arasında. Dizinin yönetmenliğini ise Fikret Kadıoğlu üstleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler