SON DAKİKA
22 Eylül 2019 07:17

SON HABERLER

Jet Sosyete 2. Sezon 6. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Jet Sosyete yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’da tv8 ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni bölümde neler yaşanacağı merak edilmekte. Geçtiğimiz hafta O Ses Türkiye yarışmasıyla ilişkilendirilen bölümde bir hayli eğlence hakimdi. İzleyiciler bu bölümde yine eğlenmek amacıyla ekran karşısına geçecek.

tv8 ekranında reytinglerini toparlamaya başlayan Jet Sosyete dizisinin 2. sezon 6. yeni bölümünden görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Melike ve Nazlı’nın kavgasından sonra Ozan’ın kendisine döneceğini bekleyen İlayda, umutları gerçek olmayınca hayal kırıklığına uğrar. Terapi olarak ta çılgınca pasta yapmaya başlar. Gündüz’ün İlayda’nın yaptığı pastaları değerlendirmek
için dahiyane bir fikri vardır. Bu konuda Şennur ile iş birliği yapacaktır. Bu iş birliği ortaya çıkacak mıdır?

Melike ve Ozan’ın eski ilişkisi ortaya çıktıktan sonra, Yüksel ve Özpamuk Ailesi arasındaki gerilim iyice artmaya başlar. Sorunu çözmek için bir araya gelen iki aile, durumu çözebilecek midir? Gizemin desteği ile Yıldız’ın gizli gizli dans dersi aldığını keşfeden Şennur, Talip ile arasını bozmak için neler yapacaktır?

Cengiz’in her akşam kendini hasta hissedip doktora gitmesi Gizem ve Zahide’nin Cengiz’in hastalık hastası olduğunu düşünmelerine yol açar. Gizem ve Zahide’nin Cengize’e yardımcı olmaya çalışırken keşfedecekleri gerçek, büyük sürpriz olacaktır.

İlgili Haberler