SON DAKİKA
20 Eylül 2019 14:45

SON HABERLER

Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerine zorlu bir rakip geliyor!

Salı akşamlarının zirveden inmeyen iki dizisi Fox TV’nin Kadın ve Atv’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerine yeni bir rakip daha geliyor.

Uzun süredir hazırlıkları devam eden ve tanıtımları dönmeye başlayan Yüzleşme dizisi, güçlü kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin yayın tarihinin Salı olacağı açıklandı.

Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun oynadığı, yapımını T Company’nin üstlendiği ‘Yüzleşme’ dizisi 5 Mart Salı 20.00’de Kanal D’de ekran macerasına başlayacak.


Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile yıllardır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabası’nda geçen hikâyede geçmişin intikamı ve sırlarla dolu olaylar gün yüzüne çıkacak.

Masal, geçmişin büyük intikamını almak üzere Kalender Kasaba’sına gelir. Yıllar sonra adım attığı kasabada hiçbir şey eskisi gibi değildir. Karşısına çıkan tehlikeler, Masal’ın kasabadaki almak istediği topraklara engel olacak mı? Genç kadın kasabaya gelişiyle 15 yıldır saklanan sırları açığa çıkarıp, Gonca’nın intikamını alacak mı?

Yüzleşme, 5 Mart Salı 20.00’de Kanal D’de!

İlgili Haberler