SON DAKİKA
30 Kasım 2022 06:37

SON HABERLER

Kahraman Babam’da Gönül’e hayat veren Toprak Sağlam herkesi şaşırtan bir iş yaptı!

Kahraman Babam’da Gönül karakterine hayat veren güzel oyuncu Toprak Sağlam, oyunculuk kariyeri, medya sektörünün dünden bugüne değişimi, yeni projeleri ve gelecek hedefleri ile ilgili MAG Haziran’a konuştu.

Toprak Sağlam, “Mutluluk yaratmaya ve insanları içine çekmeye bayılırım” diyerek karakteri hakkında bilgi verdi. Dünyanın değiştiğini her sektörde de bu değişimin kaçınılmaz olduğunu ifade eden oyuncu, “Benden kötü kadın olmayacağını düşünüyorlardı yaptım” diyerek de dikkat çekti.

“Benim hayallerim bitmez ama en çok istediğim bir aksiyon macera işinde olmak” diyen başarılı oyuncu “Silah kullanan bir Toprak henüz görmedi kimse. Örneğin benden kötü kadın olmayacağını düşünüyorlardı yaptım. Göstereceğim daha çok şey var. Keşke içinde olsaydım diye ağladığım film Mad Max’tir. Özel güçleri olan fantastik bir karakter oynamak en uç arzum olabilir. Marvel serisi hayallerimi süslüyor” açıklamasında bulundu.

İtfaiye çalışanlarının hayatını anlatan Kahraman Babam dizisi hakkında da konuşan oyuncu “İzleyicisi bol olur umarım. Çok fazla emek var. İtfaiye çalışanlarının hayatlarını çok az biliyoruz, tıpkı insan canını kurtarmak için hayatlarını ortaya koyan diğer tüm kahramanlar gibi… Kahraman Babam ile özlediğimiz insan hikayeleri ve samimiyet. Aksiyona da doyacaklar” dedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler