Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim dizisinde bitsin artık şu mesele!

Kalk Gidelim dizisinde bitsin artık şu mesele!

tarafından ker_def

TRT1 ekranında izleyicilerle artık Perşembe akşamları buluşan Kalk Gidelim dizisinin, düşen reytingleri can sıkıcı olsa da, yapım tüm hızıyla sürüyor. Muğla’nın Yeşilyurt bölgesinde çekimleri devam eden dizinin 26 Kasım Perşembe akşamı 130. bölümü yayınlanacak. Bir süredir dizide süren hamilelik konusunun artık bir neticeye varmasını isteyen dizi hayranlarının dilekleri sonunda kabul oldu… Dudu ile Şakir’in bebeği geliyor… Küçük Zeytin yola çıkıyor…

TRT 1 ekranlarının sevilen, usta oyuncu kadrosu ve güçlü hikayesiyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Kalk Gidelim” yüz otuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor. Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm ayrıntılar:

Seyfettin’in fendi İsmail’i yenmiştir ama İsmail inadından vaz geçmez. Ahırın mührünün gerçek mi sahte mi olduğunu öğrenmek ister. Bu sürede de Seyfettin’ in ahırına adeta kamp kurar. Seyfettin Kelle İsmail’i kaçırmanın yollarını ararlar ama adam çok inatçıdır. İmdada Yasemin yetişir. Samim, Yasemin’ i arayıp yardım ister. Yasemin işbirliğine girip babasını ahırdan eve getirmeyi başarır. İsmail eve geldiğinde bunun bir oyun olduğunu anlar. Kızı tarafından ilk defa ihanete uğramıştır. Bu durumun Yasemin’ in Samim’ e aşkından kaynaklandığını düşünür ve Yasemin’e ev hapsi verir.

Kalk Gidelim dizisinde bitsin artık şu mesele! 8

Sevda’nın aklı yerine gelmiştir ama aklı gidik Sevda mı daha makbuldür, aklı yerinde Sevda mı; Orada bir soru işareti vardır.

Duru’nun hamile olduğunu öğrenen Nurcan, kendisini de hamile gibi zannetmeye başlar. Bu durum Yıldız’ın dikkatini çekince Yıldız, Nurcan’ı da hamile zanneder ve bütün köye yayar. Sadık, torunu ile çocuğu aynı anda olacağı için Mumu’ ya köy geleneğine göre meydanda davul zurna çaldırır.

Kalk Gidelim dizisinde bitsin artık şu mesele! 9

Şakir ve Dudu, Ercan’ın gizli planlarıyla pastane köşelerinde şirket kurup çiçekçi açma işiyle meşgullerdir. Üstelik o gün Dudu’nun sık sık sancıları tutmaya başlamıştır. Şirketin kuruluşu aşamasında Meryem’in gizlice Ercan’ ı takip etmesi büyük bir felakete sebebiyet verir. Koca gün oradan oraya koşturup yorulan Dudu’nun sancıları iyice artmıştır. Eve geldiklerinde Perihan’ın mobilya sürpriziyle karşılaşırlar. Ancak Perihan’ ın sürprizleri daha bitmemiştir. O anda Şakirleşen Perihan öyle bir sürpriz yapar ki Dudu’nun artık doğurmaktan başka çaresi kalmamıştır. Küçük zeytin yola çıkmıştır.

Kalk Gidelim yeni bölümüyle 26 Kasım Perşembe Saat 20.00’de TRT 1’de…