SON DAKİKA
22 Eylül 2022 09:17

SON HABERLER

Kalp Yarası dizisi böyle bir bölümle nasıl düşük reyting alır, hayret doğrusu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Kalp Yarası dizisinin düşmekte olan reytingleri büyük sıkıntıya işaret ediyor. Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin’in başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesi ve çekim kalitesi, ayrıca oyunculuk performansları da çok iyi gidiyor.

Hikayenin akış hızı ve izleyicilerin de merak unsurunun yüksek olduğunu hemen belirtelim. Ancak pazartesi rekabetinde Kalp Yarası dizisi bir hayli geriye düştü… Yasak Elma dizisinin 3 haftadır reytinglerde birinci olduğunu görüyoruz.

1 Kasım akşamı Show TV’de başlayan Üç Kuruş dizisi de çok iyi sonuçlar ile iyi bir başlangıca imzasını attı. Ancak bu durum Kalp Yarası dizisine pek yaramadı.

Üç Kuruş dizisinin ilk gününde Kalp Yarası ciddi bir düşüş yaşadı. Hem de dizi hayranlarının çok başarılı buldukları bu bölümün bugüne kadarki en düşük reytinglerden birisini alması şaşırtıcı oldu.

Tüm kişiler ve AB gruplarında günü 7. sırada bitiren Kalp Yarası dizisi ortalama oranlar elde etti. AB’de ise ortalamanın altına düşen reytingler dikkat çekti… ABC1 grubunda dizinin günü 8. olarak bitirdiğini de hatırlatalım.

Ferit ve Ayşe’nin hikayesi çok etkileyici bir şekilde ilerliyor. Ancak diziye yönelik izleyici ilgisi de azalıyor. Bu durumun bir şekilde tersine dönmesi ve Kalp Yarası’nın yükseliş sergilemesi şart.

8 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanacak 19. bölüm büyük önem taşıyor. Şayet Kalp Yarası dizisi yine düşük sonuçlar alır ise bu durum hiç de iyi bir yere gitmeyecektir.

8 Kasım akşamı TRT1’de Alparslan dizisi de başlayacağı için, Kalp Yarası’nın izleyicilerini başka yapımlara kaptırmaması gerekiyor.

Bakalım sadık izleyicileri Kalp Yarası’nın sezon sonuna kadar ayakta kalmasını sağlayacak mı?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler