SON DAKİKA
27 Ocak 2023 05:24

SON HABERLER

Kalp Yarası hem reytinglerde hem sosyal medyada çok etkili!

atv’nin Pazartesi akşamları ekranlara getirdiği, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu dizisi ‘Kalp Yarası’ yedinci bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı.

Dizi aldığı reytinglerle Tüm Kişiler kategorisinde zirveye yerleşti. ‘Kalp Yarası’nın yeni bölümü, Tüm Kişiler’de birinci oldu. Dizi; AB ve ABC1 grubunda ise ikinci sırada yerini aldı. Kalp Yarası, güçlü oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile pazartesi akşamına damgasını vururken, #BeniSensizBırakma etiketiyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

Baha’nın Fırtına’ya enjekte ettiği ilacın etkisiyle Fırtına kontrolden çıkıp Ferit’i üstünden attı. Fırtına’nın üzerindeki kan izleri ortalığı karıştırdı. Tüm aile Ferit’i aramak için seferberlik ilan etti.

Baha’nın kıskacında olan Ayşe, Ferit’i reddetmiş olsa da Ferit’in kaybolmasından çok etkilendi ve içindeki aşk daha da büyüdü. Ayşe’nin Ferit’in bulunması için canla başla mücadele etmesi Azade’nin gözünden kaçmadı ve ortak acıları ikisi arasında ufak bir kırılmaya sebep oldu.

Ferit’e olanları öğrenen Hande hemen Baha’nın peşinde düştü. Ferit’in yerini öğrenen Hande, kahramanmış gibi onu alıp konağa getirdi. Tüm aile Ferit’in eve sağ salim dönmesiyle büyük bir mutluluk yaşadı. Azade Hanım, oğlunun bulunması şerefine bir kutlama organize etti. Ayşe, Ferit’e yakın davranmaya çalışırken; Ferit, Ayşe’nin söylediklerini bir türlü aklından çıkaramadığından Ayşe’yi her fırsatta tersledi ve ona karşı duygularına ket vurdu.

Yaman ise Sinan’ın kendisine taktığını anladı ve küçük bir oyunla Sinan’ın Adnan’ın gözünde düşmesini sağladı.

Ferit’i bularak Azade ile arasını düzelten Hande, kontrolden çıkan Baha’dan kurtulmak için harekete geçti. Baha’nın ise Ayşe’yi bırakıp gitmeye hiç niyeti yoktu.

Ferit, tesadüfen Ayşe’nin doğum günü olduğunu öğrendi ve bu özel günde yalnız kalmasına gönlü razı gelmedi. Ayşe’ye yaptığı sürprizle ikili arasında buzlar eridi. Tam her şey yoluna girmeye başlamışken Ferit’in yeni şoförü olarak karşısında Baha’yı gören Ayşe büyük bir şok yaşadı.

‘Kalp Yarası’, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi atv’de! İşte dizinin 8. yeni bölümünden ilk fragman:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler