Ana sayfa Dizi Fragmanları Kanal D’de 7 Kasım Pazartesi günü yeni bir dizi başlıyor!

Kanal D’de 7 Kasım Pazartesi günü yeni bir dizi başlıyor!

tarafından ker_def

Kanal D ekranlarında yeni bir günlük dizi ile 7 Kasım Pazartesi günü tanışacak olan izleyiciler, saat 17.00’de Hicran isimli bu diziyi hafta içi ekranda bulacak. 2022 yılının başlarından bu yana konuşulan ve daha önce tv8 ekranında yayınlanacağı belirtilen Hicran dizisini Kanal D kaptı.

Merakla beklenen dizi 7 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanacak ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Son dönemde büyük kanalların günlük dizi yapma yarışında Kanal D’nin de devreye girmesi dikkat çekiyor. Aşk ve Umut isimli dizinin ardından Kanal D, bu sefer de Hicran ile izleyicileri kendi ekranında tutma çabası sergileyecek.

Kanal D'de 7 Kasım Pazartesi günü yeni bir dizi başlıyor! 7

Daha önce birçok farklı projede izlediğimiz Nisa Sofiya Aksongur, Hicran dizisinde hikayenin merkezindeki Melek karakterini canlandıracak. Hicran karakterinde ise Zehra İrem Elçin’i izleyeceksiniz.

Kanal D’nin, hafta içi her gün ekrana gelecek olan, yapımını Filmevi Yapım, yapımcılığını ise Dilek Yorulmaz ve Erol Demir’in üstlendiği, yeni günlük dizisi Hicran’ın tanıtımları da beğeni topladı. Hikayesi ile daha şimdiden izleyicinin dikkatini çeken dizi 07 Kasım Pazartesi günü ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Başrollerini; Nisa Sofiya Aksongur, Zehra İrem Elçin ve Berk Bakioğlu’nun paylaştığı Hicran’da aşkı hiç tatmamış bir adam olan Emre’yle (Berk Bakioğlu), kaybettiğini sandığı bebeğini bulma umuduyla nefes alan Hicran (Zehra İrem Elçin) ve Melek’in (Nisa Sofiya Aksongur) hikayesi ekrana gelecek.

Yönetmenliğini Gürsel Ateş’in yaptığı Hicran’ın senaryosunu ise Gayb senaryo ekibi kaleme alıyor.

Hicran ilk bölümü ile 7 Kasım Pazartesi saat 17.00’de Kanal D’de…