Ana sayfa Sosyal Medya Kanal D’nin O Kız dizisinde Dilin Döğer ile Cengiz Orhonlu’ya dikkat edin!

Kanal D’nin O Kız dizisinde Dilin Döğer ile Cengiz Orhonlu’ya dikkat edin!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında yeni sezonda yayınlanacak olan dizilerden birisi de O Kız ve etkili bir hikaye ile izleyicileri sarsacağa benziyor. Erkan Petekkaya ile birlikte Sezin Akbaşoğulları, dizinin başrolünde yer alıyor. İkili daha önce de Beyaz Gelincik isimli dram yapımında rol almıştı. 2005 ile 2007 yılları arasında yayınlanan ve büyük de ilgi gören dizi 74. bölüm sürmüştü.

İki başarılı oyuncunun yeniden bir dizide başrolde buluşması izleyiciler için güzel bir nostalji olacak. O Kız dizisinde özellikle iki karakter çok dikkat çekecek. Bu karakterlerden birisi Zeynep, diğeri ise Ozan. Dilin Döğer, Zeynep karakterinde izleyicileri derinden etkileyecek dram sahneleriyle herkesi şaşırtmaya geliyor. Ozan ve Zeynep arasında yaşananlar da dizinin hikayesinin ana konusunu oluşturuyor.

45 yaşındaki bir adamın beş yaşındaki bir çocuk zekasında ve sevgisinde yaşadığını düşünürseniz, O Kız dizisi bugüne kadar ekrana gelen yapımlar arasında hikayesi ile büyük farklılık sergileyecek. Erkan Petekkaya, canlandırdığı Kadir karakteri ile hikayenin merkezinde yer alıyor ve performansı da dizinin başarısını çok etkileyecek.

Kadir’in kızı Zeynep karakterinde Dilin Döğer ve Zeynep’in sevgilisi Ozan olarak da Cengiz Orhonlu, bu dizi sayesinde yeteneklerini izleyicilere gösterme şansına ulaşacak.

Kanal D'nin O Kız dizisinde Dilin Döğer ile Cengiz Orhonlu'ya dikkat edin! 9

21 Eylül Çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin fragmanlarına ve hikaye ile ilgili ortaya çıkan detaylara bakılırsa iki genç oyuncu, dizinin başarısında da büyük önem taşıyor.

Ozan henüz yirmili yaşlarında olan ve şeytan tüyü diye bilinen bir çekiciliğe sahip, sosyal medya fenomenlerinden birisi. Dışarıdan bakıldığında her şey onun için mükemmel gibi gözükse bile, iç dünyasında çürüyen bir ruha sahip. İki farklı karakteri yaşatan Ozan karakterinde Cengiz Orhonlu’nun performansının O Kız dizisi izleyicilerini duygusal anlamda etkileme noktasında çok önemli bir görevi bulunuyor.

Kanal D'nin O Kız dizisinde Dilin Döğer ile Cengiz Orhonlu'ya dikkat edin! 10

20’li yaşlarda ve hayalperest bir kız olan Zeynep ise maddi imkansızlıklar ve ağır sorumluluklar altında yetişti. Kendisine ait küçük bir dünyası bulunan Zeynep’in bir de 5 yaşındaki çocuğun zekasına sahip babasına bakması gerekiyor.

Hayatı fedakarlıklarla örülü olan Zeynep karakterinin kalbi sevgi dolu. Ancak böyle büyük sevgi besleyen Zeynep karakteri Ozan’a da ilgi duyuyor ve bu onun hayatının en büyük sınavına yol açacak.

Ozan ile Zeynep karakterinin dizideki halleri birçok duyguyu izleyicilere aktaracak ve iki genç oyuncunun performansları da bu noktada dikkatle izlenecek.

Kanal D'nin O Kız dizisinde Dilin Döğer ile Cengiz Orhonlu'ya dikkat edin! 11

Zeynep’in başına gelenlerin babasının durumu yüzünden olduğu mesajı fragmanlarda verilmişti. Peki Zeynep neler yaşayacak, ne tür büyük sorunlarla yüzleşecek ve hayatı nasıl bir çukurun içine düşecek? İşte bu sorularla heyecanı artan O Kız dizisinde hem Dilin Döğer hem de Cengiz Orhunlu kariyerlerinin en önemli fırsatlarından birisini elde etmiş oldu.

Onların başarısının dizinin heyecanını artıracak olması, kariyerleri adına çok iyi bir çıkış yapma imkanını da beraberinde getiriyor.

Dizinin ekibi ise tanıtım çekimlerinin kamera arkası görüntülerinde gayet iyi uyum sağladıklarını gösteriyor.