Ana sayfa Dizi Fragmanları Yargı dizisinde senarist Sema Ergenekon’dan büyük şaşırtmaca!

Yargı dizisinde senarist Sema Ergenekon’dan büyük şaşırtmaca!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı Yargı dizisinde ikinci sezon 18 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’da 35. bölümle birlikte başlayacak. Dizinin yeni döneminde yine senaryoda büyük sürprizler bekleniyor.

Reyting rekortmeni dizisi “Yargı” geçen sezon o kadar başarılı bir çıkış sergiledi ki, çok iyi reytingler alan TRT1’deki Teşkilat dizisini birincilikten indirdi. Bu başarının altında senarist Sema Ergenekon’un sürprizlerle dolu ve sürükleyici hikayesi en önemli faktör olmuştu.

İkinci yeni sezon öncesi önemli değişimler yaşayan dizide senaristin yeni sezondaki sürprizleri herkesin en çok merak ettiği detay oldu. Ceylin’in Ilgaz’ı öldürdüğüne yönelik paylaşılan fragmanlar ile zaten büyük bir tartışma ortamı oluşturulmuştu. Şimdi bu sürecin nasıl gerçekleştiğine yönelik sahnelerle dolu, çarpıcı ve herkesi şaşkına çevirecek bir sezon başlıyor.

Yargı dizisinde senarist Sema Ergenekon'dan büyük şaşırtmaca! 7

İzleyicilerin merakla beklediği dizi, yeni bölümü ile ekrana geliyor ve herkes yeni sürprizleri merak ediyor. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni sezon ilk bölümünün konusu şöyle;

Tüm zorlukları geride bırakıp, evliliklerinin en güzel zamanlarını yaşayan Ilgaz ve Ceylin; İtibarını, parasını ve karısını kaybeden, beş parasız sokaklara düşmüş Yekta; Yeni bir aşka yelken açmış Pars; Öfkesini içine atıp hayata tutunmak için yeni bir yol bulan Gül; Emekliye ayrılmış Metin; Osman’ın evliliklerinden vazgeçmemeye niyet etmesine inat, ayaklarının üstünde durmayı deneyimleyen Aylin; Arkadaşlarına küs ve yenik düştüğü hayata öfkeli Çınar; Ve Eren’in bir sabah kuyuda dört ceset bulması…

Düşman olanları dost, dostları düşman yapacak süreç başlamıştır artık. Çünkü; “Bir tel kopar, ahenk ebediyen kesilir.”

Yeni sezonda da nefes kesmeye devam edecek Yargı, yeni bölümüyle 18 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…