Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ahmet Kural ve Ecem Erkek’in Müjdemi İsterim’deki imajları bir harika!

Ahmet Kural ve Ecem Erkek’in Müjdemi İsterim’deki imajları bir harika!

tarafından ker_def

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği; yeni sinema sezonunun şimdiden en çok konuşulmaya başlanan komedisi ‘Müjdemi İsterim’den ilk görüntüler yayınlandı. Filmdeki imajları ile çok dikkat çeken ikili, komedi filmiyle sinema izleyicisini güldürmeye geliyor.

Retro tarzdaki kıyafet seçimi, dizinin hikayesini daha da merak ettirirken, ikilini düet yapması da büyük ilgi gördü.  İki oyucu da komedi rolleriyle hafızalarda yer alıyor ve yeni projesinin de büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Filmin yıldızları Ahmet Kural ve Ecem Erkek’, Müjdemi İsterim için mikrofon başına geçti ve ‘Sigarası Yaldızlı’ isimli şarkıyı seslendirdi. ‘Sigarası Yaldızlı’ için stüdyo kayıtları ve filmden görüntülerinden kurgulanan video klip paylaşıldı.

18 Kasım’da vizyona girecek ‘Müjdemi İsterim’e özel olarak hazırlanan ‘Sigarası Yaldızlı’ yorumunun sözleri Cem Yüce imzası taşırken bestesi Abdullah Yüce’ye, düzenlemesi Saki Çimen’e mix&master ise Genco Kulaksız’a ait. Dillere pelesenk olacak şarkının klibinde Ahmet Kural ve Ecem Erkek’in birbirinden eğlenceli halleri filme dair ilk ipuçlarını verdi.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın yaptığı, senaryosunu Olcay Onur Kaya’nın kaleme aldığı neşe dolu komedi filmi ‘Müjdemi İsterim’, 18 Kasım’da seyirciyle buluşacak. Ahmet Kural, Ecem Erkek, Mehmet Özgür, İlker Aksum gibi yıldız isimlerin kadrosunda yer aldığı film seyirciyi kahkahaya doyuracak.

Ahmet Kural ve Ecem Erkek'in Müjdemi İsterim'deki imajları bir harika! 7

Gelecek sinema sezonunun en iddialı yerli yapımlarından biri olacak ‘Müjdemi İsterim’, üzerlerine atılan cinayeti çözmek için mecburen işbirliği yapmak zorunda kalan ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin eğlenceli hikayesini anlatacak.

‘Müjdemi İsterim’ 18 Kasım’da sinemalarda.