Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D’nin yeni dizisi Mektup’un oyuncu kadrosu yıkılıyor!

Kanal D’nin yeni dizisi Mektup’un oyuncu kadrosu yıkılıyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir dönem diziler konusunda büyük şanssızlıklar yaşayan bir kanal olmuştu Kanal D! En çok konuşulan, yıllarca hatırlanan dizilerinin ardından bir kaç yıl boyunca ekrana getirdiği dizilerinin tutmaması ile şanssız bir dönem yaşanmıştı. Ancak Sadakatsiz, Yargı, Camdaki Kız gibi dizilerle giderek daha da bu şanssızlığın kırıldığı ve şansa döndüğü bir dönem yaşıyor Kanal D!

Kimi tutmayan ya da az izlenen dizilerine karşılık son dönemde reytingleri yüksek dizilere imza atıyor! Üç Kız Kardeş dizisi de bunlardan birisi. Ayrıca O Kız dizisi ile birlikte 17 yıldır ekranda olan Arka Sokaklar dizisi de yine kanalın başarılı işlerinden.

Kanalın başka dizilerin hazırlığında olduğu da kulislerden gelen bilgilerle gündemde. Bu diziler arasında dikkat çeken bir tanesini, tv eleştirmesini ve köşe yazarı Sina Koloğlu yazdı. Henüz ismi netleşmeyen ancak kod adı Mektup olan dizi için hazırlıklar sürüyor.

Mektup dizisinin başrolünde yer alacak isimler ise dikkat çekici! Hem genç kuşak oyuncular arasında öne çıkan oyuncular hem de usta ve deneyimli isimler yanyana geliyor! Sina Koloğlu, verdiği bilgilerde oyuncu kadrosuna katılan isimleri sıraladı!

Most Yapım’ın yapımını üstlenmekte olduğu Mektup dizisinde, bir süre önce ekrana veda eden gençlik dizisi Duy Beni ile kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan genç oyuncu Rabia Soytürk de yer alıyor! Star TV’nin yeni final yapan dizisinde Ekim karakteri ile öne çıkmıştı Soytürk!

Ayrıca yine son dönemin dikkat çeken başarılı oyuncularından Emre Kıvılcım da kadroda! 2014 yılında oyunculuğa başlayan Kıvılcım en son Üç Kız Kardeş dizisinde İrfan karakterine hayat veriyordu!

Mektup dizisinin iddialı isi usta isimi ise Bennu Yıldırımlar ve Selim Bayraktar. Bu arada dizinin yayına başlamasından önce isminin değişeceği bilgisini de veriyor Sina Koloğlu. Umutsuz Ev Kadınları, Kadın gibi dizilerin ardından ekrana en son Kusursuz Kiracı ile gelen Bennu Yıldırımlar da dizinin kadrosuna dahil oldu son olarak!

Yine başarılı ve usta isimlerden Selim Bayraktar da atv’nin bu sezon başında final yapan Destan dizisiyle ekranlara gelmişti. Kadro genç ve deneyimli isimlerin yer aldığı Mektup dizisi ile ilgili ayrıntılar ise şimdiden merak konusu! Oyuncu kadrosu netleşmeye başlayan dizinin iddialı bir yapım olacağı, ortaya çıkan isimlerden de anlaşılmakta!