Ana sayfa Dizi Haberleri Kanunsuz Topraklar’ın Gülfem’i Esra Bilgiç’ten güzel haber! Ancak ser verip sır vermedi!

Kanunsuz Topraklar’ın Gülfem’i Esra Bilgiç’ten güzel haber! Ancak ser verip sır vermedi!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – En son Kanunsuz Topraklar dizisinde canlandırdığı Gülfem karakteriyle kariyerinde önemli bir adım atan Esra Bilgiç, dizinin sona ermesinden sonra dinlenmeye çekildi. Ancak başarılı oyuncu güzel bir haber de verdi.

Diriliş: Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteriyle dizi dünyasına adım atan Esra Bilgiç, Ramo dizisiyle kariyerinin en büyük çıkışını yapmıştı. Güzel oyuncu hemen ardından rol aldığı Kanunsuz Topraklar dizisiyle ününü perçinlemişti.

Esra Bilgiç’in başrolünü Uğur Güneş’le paylaştığı Kanunsuz Topraklar büyük bir iddiayla başladı ancak reytinglerde başarılı olamadı. Fox TV’de yayınlanan dizi 9 Şubat akşamı yayınlanan 16. bölümüyle ekranlara veda etti.

Kanunsuz Topraklar’ın Gülfem’i Esra Bilgiç’ten güzel haber! Ancak ser verip sır vermedi! 7

Şimdi tüm hayranları Esra Bilgiç’ten gelecek yeni proje haberini bekliyor. Nitekim başarılı oyuncudan güzel haber geldi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bilgiç, yeni bir proje olduğunu ancak henüz bilgi veremediğini söyledi.

Bilgiç gazetecilerin ısrarlı soruları üzerine “Aslında sizlere detaylardan bahsetmek istedim ama henüz netleşen, kesinleşen bir durum olmadığı için konuşmam çok doğru olmaz. Umarım her şey netleşir ve tüm detayları sizinle de paylaşırız” diye konuştu.

Esra Bilgiç ve Uğur Güneş ikilisinin başrolünde yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisine çok büyük emek ve bütçe harcandı. Ancak izleyicilerin yeterince ilgi göstermemesi en büyük sorun olarak öne çıktı. 1939 yılında geçen hikayesi ile Türkiye’nin eski dönemlerine izleyicileri götüren dizi, güçlü bir prodüksiyona sahipti.