SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 07:28

SON HABERLER

Kardeş Çocukları dizisinde şaşırtıcı tesadüf Umay’ı şoka sokacak!

Star TV’nin yeni dizisi Kardeş Çocukları’nın 2. bölümünden ön izleme yayınlandı.

Pazar akşamları yayınlanan ve baş rollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’nun yer aldıkları dizide Hayat, babası olduğunu bilmediği Yıldırım ile karşılaşacak.

Fenalık geçiren Hayat’a, doktor olan Yıldırım yardım etmeye çalışırken, tesadüfen oradan geçen Umay, Yıldırım’ı arkadan görüp şüpheleniyor.

Umay, aslında kızı olan Hayat ve babası olduğunu bile bilmediği Yıldırım’ın bu tesadüfi karşılaşmalarından sonra ne yapacak?

İşte Kardeş Çocukları 2. bölümden ön izleme.

Dizinin hikayesi:

Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı…

Ümran ve biricik kızı Hayat, adını kömür karasından alan Karalılar köyünde yaşayan sıradan bir anne kızdır. Derme çatma yuvalarına sığdırdıkları küçük mutlulukları, ailenin hastalıklı bir ruha sahip reisi Cemal’in gölgesindedir. Ümran, kızını kocasının eziyetlerinden korumak için kanatlarının arasından ayırmaz ama kolu kanadı geçmişten gelen ölümsüz bir sırla kırıktır. Hiçbir sır tek kişilik değildir. Ümran’ın hayatına damga vuran sırrın bir ucu, sıra dışı kimliğiyle adını dünyaya duyurmuş başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner’e, diğer ucu ise İstanbul cemiyetinin iddialı ‘’sosyetik güzeli’’ Umay Karay’a çıkar. Kendini baştan yaratmış, güçlü evliliğiyle, geçmişini bir kalemde silip atmış olan Umay, soyadını alıp sınıf atladığı güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal’le hayallerindeki hayatı yaşar. Taa ki; Ümran ve Hayat’ın bütün Türkiye’nin gözü önünde yaşadıkları trajediye kadar. Tüm gözleri, ülkenin küçük köyü Karalılar’a çeviren dehşetle birlikte, hem bambaşka hayatlar yaşayan anneler ve kızlarının hem de hayatının en büyük gerçeğinden habersiz yıllar sonra doğduğu topraklara ayak basan Yıldırım’ın dünyası değişmek üzeredir.

İlgili Haberler