Ana sayfa Dizi Haberleri Kasaba Doktoru dizisi hayranları için iki güzel müjde geldi!

Kasaba Doktoru dizisi hayranları için iki güzel müjde geldi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Kasaba Doktoru dizisi, bu zorlu şartlara rağmen hikayesi ile beğenildi ve ikinci sezonda da devam edecek. Bu güzel haberlerin ardından yeni gelen müjdeler de dizinin hayranlarını mutlu edecek.

Ozan Akbaba, Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş ile Vildan Atasever’in başrollerinde yer aldığı Kasaba Doktoru dizisinden gelen ilk müjde, ilk sezon bitiş tarihinin uzatılması oldu. Dizi ritmini buldu ve çok iyi devam ediyor ama sezon da sona eriyor… 11. bölümde dizinin sezon finali yapması bekleniyordu. Ancak son alınan karar ile 13. bölümde dizinin ara vereceği ortaya çıktı.

Şimdiye kadar 8 bölümü yayınlanan dizinin izleyicilerde bağımlılık yaratmaya devam etmesi ve yaz arasının da kısa tutulması için alınan bu karar üzerine, 5 bölüm daha yayınlanacak olan Kasaba Doktoru dizisi, 1 Temmuz Cuma günü sezon arası verecek.

Ancak dizi ekibinin ara tatili o kadar da uzun sürmeyecek ve 1 aylık aranın ardından ekibin Ağustos ayının başında toplanarak yeniden çekimlere başlaması bekleniyor…

Bu da gösteriyor ki, TRT1 dizisinin tutması için yaz arasını 1 ay ile sınırlandırdı. Bu süreçte de dizi ekibi dinlenme fırsatı elde edecek. Ağustos ayının içinde yeniden izleyicilerle buluşması planlanan Kasaba Doktoru dizisi böylece uzun bir yaz arası yerine kısa bir yaz arası tercihi yaparak, sektöre bir yenilik kazandırmış oldu.