SON DAKİKA
27 Ocak 2023 04:54

SON HABERLER

Kerem Bürsin etkileyici pozlarıyla yine büyüledi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – ABD’den Türkiye’ye geldiği günden bu yana rol aldığı dizilerle büyük bir hayran kitlesi oluşturan, son olarak rol aldığı Fox TV dizisi Sen Çal Kapımı’da canlandırdığı Serkan karakteriyle bu kitleyi katbekat artıran Kerem Bürsin özellikle kadın hayranlarını büyülemeye devam ediyor. Bürsin, son olarak Vogue dergisine verdiği pozlarla bir kez daha kalpleri çaldı.

Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde, gerçek hayatta da sevgilisi olan Hande Erçel’le büyük bir uyum yakalayarak sadece Türkiye’de değil tüm dünyada çok büyük bir hayran kitlesi edinen Kerem Bürsin kariyerinin belki de en parlak günlerini yaşıyor.

Yakışıklı oyuncu, bu kez Vogue dergisinin objektiflerine poz verdi. Sempatik ve etkileyici pozlarıyla hayranlarını mest eden Kerem Bürsin, bir kez daha hayranlarını büyüledi.

Sen Çal Kapımı dizisi adım adım finale yaklaşırken Bürsin ve Erçel’in bir sonraki adımıyla ilgili iddialar ortaya atılmıştı. İddialara göre, hayranları iki oyuncudan yeni bir dizi beklerken planlarının bambaşka olduğu ortaya çıktı. İddialara göre Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisi sona erdikten sonra yeni bir projede yer almak yerine ABD’ye gidecek.

Hande Erçel, Amerika’da hem dil eğitimi hem de oyuncu koçu Lori Lively’den ders alacak. Hande Erçel kısa süre önce gazetecilere yaptığı açıklamada setlerden biraz uzaklaşıp kendisini geliştirmek amacıyla zamanını eğitimlere ayırmak istediğini söylemişti.

Şimdiye kadar 47 bölüm yayınlanan Sen Çal Kapımı, beş bölüm sonra yayın hayatına nokta koyacak. Hande Erçel ve Kerem Bürsin de çekimler sona erince ABD’ye doğru yola çıkacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler