Ana sayfa Dizi Haberleri Kerem Bürsin’i üne kavuşturan Bu Şehir Arkandan Gelecek bir ülkede daha yayınlanacak!

Kerem Bürsin’i üne kavuşturan Bu Şehir Arkandan Gelecek bir ülkede daha yayınlanacak!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin’in kariyerinde önemli bir dizi olan Bu Şehir Arkandan Gelecek’in ömrü kısa sürmüştü. Etkileyici bir hikayeye sahip olan dizi kısa süren ömrüne rağmen hafızalardan silinmeyen bir yapım oldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek çok yakında bir Güney Amerika ülkesinde yayınlanacak.

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun yer aldığı dizide ayrıca Gürkan Uygun, Osman Alkaş ve Defne Kayalar rol alıyordu. Ay Yapım tarafından çekilen ve ATV’de yayınlanan dizinin senaryosu ülkemizin en başarılı senaristlerinden Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’na aitti.

Kerem Bürsin'i üne kavuşturan Bu Şehir Arkandan Gelecek bir ülkede daha yayınlanacak! 7

Ocak 2017 yılında yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi sadece 20 bölüm yayınlandı. Etkileyici hikayesi ve Kerem Bürsin ile Leyla Lydia Tuğutlu’nun başarılı performansı hafızalardan silinmedi.

Kerem Bürsin’in kariyerinde önemli bir dönüm noktası olan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi şimdi de Güney Amerika ülkesi Şili’de yayınlanacak. Dizi çok yakında Mega isimli kanalda Puerto Estambul ismiyle Şilili izleyicilerle buluşacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi daha önce de Bulgaristan’da yayınlanmıştı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin hikayesi şöyleydi:

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali’yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, 24 yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali’ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar. Ali yıllardır özellikle İstanbul’a uğrayan gemilerde çalışmak İstememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra, şehre küstür, yıllar sonra “Rauf anne”si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.

Halbuki Rauf İstanbul’a özellikle Ali için gelmiştir bu şehre. Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali’nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali’yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı’yı bulur. Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf’un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur.