Ana sayfa Dizi Fragmanları Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde savaş yeniden başlıyor!

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde savaş yeniden başlıyor!

tarafından ker_def

TRT1 ekranında Cuma akşamları yayınlanan ve 31. bölümde final yapacağı iddiası ortaya atılan Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin, daha erken veda etme ihtimali yüksek. 21. yeni bölümü ile 14 Ocak Cuma akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizi 2 haftadır yayınlanmıyordu.

Pelin Karahan sosyal medya paylaşımında dizinin setinin tamamlandığını geçtiğimiz hafta duyurdu. Röportajında birkaç bölüm daha kaldığını ifade eden oyuncu, dizinin yakında final yapacağına yönelik bilgi paylaştı. Daha önce 31 bölüm süreceği ifade edilen dizinin ne kadar devam edeceğini hayranlar merak ediyor.

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde savaş yeniden başlıyor! 8

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı “Kıbrıs Zafere Doğru”nun yeni bölümünde adada savaş yeniden başlıyor. Boğaziçi kuşatmasının ekrana yansıyacağı bölümde Rauf Denktaş hapis cezasına çarptırılırken, Ankaralı ölümü göze alarak tutsak olan Sandy’i kurtarmaya karar veriyor.

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde savaş yeniden başlıyor! 9

Dizinin yirmi birinci bölümünde neler olacak? İşte detaylar: Ankaralı ameliyata girmek yerine Samson ve Apollon’a teslim olup Sandy’i kurtarma kararı verir. Takasın gerçekleşeceği yerde Kemal ve Zifir’in meseleyi çözecek bir planı vardır.

Rauf ise hızlıca kurulan bir mahkeme sonrası 15 yıl hapis cezası ile karşı karşıya gelir. Tüm bunlar yaşanırken Ada, ikinci Erenköy olarak anılan Boğaziçi kuşatması ile mücadele etmektedir. Savaş tekrar başlamıştır.

Yönetmenliğini Osman Taşcı ve Barış Erçetin’in üstlendiği, senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran’ın kaleme aldığı “Kıbrıs Zafere Doğru” çok konuşulacak yeni bölümüyle 14 Ocak Cuma günü saat 20.00’de TRT 1’de…