SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 17:29

SON HABERLER

Kırmızı Oda dizisinden çıkan büyük tesadüf! Meliha ve Necdet, Şahmeran dizisinde buluşuyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sezonun belki de en çok dikkat çeken dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda’da Meliha’nın hikayesini neredeyse bilmeyen kalmadı. TV8’de yayınlanan dizide, herkesi hem şaşkınlığa uğratan hem de içini kahreden bir gerçek hikayeyi izledik. Evrim Alasya’nın canlandırdığı Meliha karakteri, gerçekten yaşanmış bir
olayın kahramanıydı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun danışanlarından birinin gerçek hikayesi.

Evrim Alasya’nın başarılı oyunculuğuyla Meliha karakteri, izleyen herkesi kahretti yaşadıklarıyla. Meliha artık diziden ayrılıyor. Doktor Hanım’a tüm hayat hikayesini anlattı. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde, evlendiği adamın ilk evliliğinden olan oğlu Necdet ile duygusal bağını da ilk kez bu kadar net aktardı.

Hatta onu bir başka kadınla gördüğünde intihara kalkıştığını da öğrendik. İçten içe bu kadar çok sevdiği adama kavuşamamıştı Meliha ama ilginç bir tesadüf, bu iki oyuncuyu Kırmızı Oda’da olmasa da başka bir dizide bir araya getirecek.

Meliha karakterinin hikayesinin sonunu getirdik. Evrim Alasya da diziden ayrıldı ve bir başka diziyle ekranlara gelecek. Alasya, Şahmeran isimli dizide Ferda isimli bir kadını oynayacak.

Erkan Birgören’in hikayesini yazdığı diziye yeni katılan isim de büyük tesadüf oldu. Kırmızı Oda’da Necdet’i oynayan Taha Baran Özbek de Şahmeran dizisine katıldı. Böylece Meliha ve Necdet, Kırmızı Oda’da kavuşamadı ama Şahmeran dizisinde bir araya geliyor!

İki oyuncunun yeniden bir başka dizide birlikte rol alması, Meliha ve Necdet hikayesinden sonra izleyici için ilginç ve farklı bir tesadüf oldu…

Bu arada Şahmeran dizisinde ayrıca Perihan karakterinde Demet Akbağ, Aras olarak Yusuf Çim, Fikret rolünde ise Bekir Aksoy, Merve karakterinde Müge Su Şahin ve İpek karakterinde ise Esila Umut yer alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler