Ana sayfa Dizi Fragmanları Kırmızı Oda dizisinin yeni karakterleri ile tanışalım!

Kırmızı Oda dizisinin yeni karakterleri ile tanışalım!

tarafından zk zk

Kırmızı Oda, Cuma akşamları tv8 ekranında yayınlanıyor ve milyonları ekran başına toplamayı başarıyor… Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı dizide; Tülin Özen, Burak Sevinç, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı da yer alıyor… Dizinin 26 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 30. yeni bölümünde yeni isimler, yeni karakterlere hayat verecek.

Geçen hafta Pınar Deniz’in canlandırdığı Nazlı’nın ayrılığının ardından bu hafta Esra Ronabar ile Yiğit Özşener ikilisini izleyeceksiniz. Nihal ve Zafer’in hikayesinin detayları da izleyenleri meraklandıracak. İki usta oyuncu, dizinin yeni sürükleyici isimleri olarak öne çıkacaklar.

İşte Kırmızı Oda dizisinin 30.bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar: Doktor Hanım, eşi Zafer’le mutlu bir hayatı olduğunu ve kendisini el üstünde tuttuğunu söyleyen Nihal’in (Esra Ronabar) zamansız bayılmalarının nedenini çözmeye çalışır. Zafer ise (Yiğit Özşener) evliliğindeki sorunlarla ilgili zekice tespitleri ile Doktor Hanım’ı şaşırtır.

Recai (Gökhan Yıkılkan), eşine karşı kötü davranışlarına Nazlı’nın kendisine gösterdiği yoğun ilginin sebep olduğunu kabul eder. Doktor Hanım da Recai’nin geçmişine inerek hissettiği değersizlik duygusunun kaynağını çözmeye çalışır.

Sadi’nin (Erkan Petekkaya) Abdullah’ın çetesinin içindeki hikayesi devam ederken, çeteye yeni katılan Emre ile ilgili verdiği sır Doktor Hanım’ı etkiler. Sadi, yaşadıklarını anlatırken ufak çaplı bir kriz geçirir.

Diğer yanda Piraye ve Deniz, aldıkları önemli kararı kliniğe duyurur.

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’, otuzuncu bölümü ile 26 Mart Cuma akşamı TV8’de olacak.