SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 08:46

SON HABERLER

Kırmızı Oda’ya katılan Burcu Kara, yeni müjdeler verdi!

Spiker olarak başladığı ekran yolculuğuna oyuncu olarak devam eden ve bir çok başarılı projede adından söz ettiren Burcu Kara, MAG Kasım sayısı için özel açıklamalarda bulundu. Bir süredir dizilere ara veren ve en son Şuursuz Aşk isimli filmde oynayan oyuncu, geçtiğimiz hafta Kırmızı Oda dizisine katılmıştı.

Kırmızı Oda’ya konuk oyuncu olarak gelen Burcu Kara, MAG Dergisinin Kasım sayısına da özel pozlar verdiği ve açıklamalarda bulundu. Kara, “Hayatın çok kısa olduğunu her şeyin gelip geçici olduğunu unutmadan, kimseyle tartışmaya girmeden yaşamaya çalışıyorum. Geçtiğim yollar, yaşadığım başarısızlıklar mutsuzluklar beni yapmak istediğim şeye getirdi” diye konuştu.

Setlere titreyerek başladığını belirten başarılı oyuncu Burcu Kara, ilk kez Haziran Gecesi dizisinde rol aldığı sırada on yedi saat beklediğini ve unutulduğunu en güzel set hikayesi olarak ifade etti.

Bir oğlu olan güzel ve başarılı anne çocuklarının da eşi ve kendisi gibi mücadeleci olmasını dilediklerini vurguladı. Yeni projelerinden de özel röportajında bahseden Kara, “Senaryolarını okuduğum yeni dijital projeler var. Umarım sevilen işler olur” diyerek ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler