Ana sayfa Dizi Haberleri Kırmızı Oda’ya katılan Emre Kınay acı gerçeği haykırdı!

Kırmızı Oda’ya katılan Emre Kınay acı gerçeği haykırdı!

tarafından ker_def

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, sezonun en çok konuşulan dizisi olarak reytinglerin zirvesinden inmiyor.

Ana kadrosu ve çarpıcı hikayeleriyle olduğu kadar konuk oyuncularıyla da ilgi gören ‘Kırmızı Oda’ya beşinci bölümde Emre Kınay katılıyor. ‘Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde pişmanlıkları ile kliniğe gelen Ahmet karakterine hayat verecek Emre Kınay, Doktor Piraye’nin danışanı olarak izleyici karşısına çıkacak.

Usta oyuncu Emre Kınay, 2 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan 5. bölümde canlandırdığı Ahmet karakterini anlattı. Ahmet’lerden bu toplumda çokça olduğunu belirten oyuncu, acı bir tabloyu da gözler önüne seriyor.

İşte Ahmet karakteriyle ilgili Emre Kınay’ın sözleri: “Ahmet’in öyküsü bir pişmanlık bir vicdan azabı öyküsü. Aslında her insanın geçmişte yaşadıklarının geleceğini nasıl olumlu ya da olumsuz etkilediğinin hikayesi. ‘Kırmızı Oda’da Ahmet’in hikayesini bu kadar derinlikli bir karakter olduğu için oynamak istedim. Çünkü Ahmetlerden bu toplumda çokça var. Belki de şiddet öykülerinin bu kadar artmasında da bu geçmiş hikayelerin ağırlığı etkili. Umarım seyirci de beğenir ve izler.”