Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Koronavirüse yakalanan Burak Akkul ve eşi Seda Akkul’da yeni gelişme!

Koronavirüse yakalanan Burak Akkul ve eşi Seda Akkul’da yeni gelişme!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Teve2 kanalında Çok Gezenti isimli programı yapmakta olan Burak Akkul, koronavirüs testleri pozitif çıkmış ve karantina altına alınmıştı.Durumu ağırlaştığı için yoğun bakımda tedavisine devam edilen Burak Akkul hakkında sosyal medyada çıkan ‘vefat ettiği’ şeklindeki yalan bilgiler nedeniyle eşi Seda Akkul’un da psikolojisi bozulmuştu.

Seda Akkul’un ağabeyi Hüseyin Yılmaz, kardeşinin sosyal medyaki yorumlardan çok etkilendiğini ve psikolojinin fena halde bozulduğunu belirterek anlayış rica etmişti. Çiftten bugün neler yaşadıklarına yönelik haber geldi.

Hüseyin Yılmaz, yine twitter hesabı üzerinden hem kardeşinin hem de Burak Akkul’un son durumu hakkında şu detayları açıkladı:

“Gün içinde çekilmiş, karşılaştırmalı test sonuçlarını görme fırsatım oldu. Anladığım kadarıyla bu yoğun bakım tedavisi birkaç hafta alabilecek bir süreç. Tıp çok az bilgi sahibi olduğum bir alan. Bu nedenle sadece şunu söyleyebilirim, doktorlar çok yoğun ve ilgiyle tedaviyi yönetiyorlar.

Seda bugün duygusal olarak çok daha iyi. Burak’tan haber alınca, doktoruyla konuşunca daha da iyi oldu. Sosyal medyadan uzak duruyor, dediğiniz gibi bir süre de uzak duracak. Fiziksel olarak şikayetleri devam ediyor. Fakat her ikisinin de iyileşeceğine inancımız tam”