Ana sayfa Dizi Fragmanları Kraliçe dizisinde Gaye’nin gelişi Ateş ve Deniz ilişkisini çıkmaza sokacak mı?

Kraliçe dizisinde Gaye’nin gelişi Ateş ve Deniz ilişkisini çıkmaza sokacak mı?

tarafından ker_def

Kraliçe dizisinde nefesler tutuldu! Yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Dizinin ilk 5 bölümünde hikaye tatmin ediciydi ama izleyici ilgisi beklentilerin altında kaldı. Kraliçe projesinin devamı için reytinglerdeki gelişmeler büyük önem taşıyor. Altıncı bölümde de izleyicinin ilgisinin artıp artmayacağının önemli bir veri olacağını söylemek lazım.

Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, dünya çapında çok izlenen ‘’Queen Sugar’’ dizisinden uyarlanan dizisi Kraliçe’de sular durulmuyor.

Diziye Gaye karakteri ile katılan Sümeyra Koç, Ateş ve Deniz ilişkisinde krize neden olacak. Ateş’in eski sevgilisi olan Gaye’nin geri dönüşü ile ortalık karışıyor.

Başrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı Kraliçe’de; ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olması işleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Enez Koçak, Ecenaz Üçer, Ege Semih Erken, Melis Özçimen, Caner Nalbantoğlu, Merve Honca, Ferhat Yılmaz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca ve Cihat Tamer gibi birbirinden renkli isimler yer alıyor.

Kraliçe yeni bölümü ile bu akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…