Ana sayfa Sosyal Medya Kuruluş Osman dizisinden sonra Şeyma Korkmaz kendisine zıt bir karakter ile şaşkına çevirecek!

Kuruluş Osman dizisinden sonra Şeyma Korkmaz kendisine zıt bir karakter ile şaşkına çevirecek!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başarılı oyuncu Şeyma Korkmaz, uzun yıllar süren Beni Affet isimli dizideki Feride karakteri ile akıllara yazılmıştı. 2011 ile 2018 yılları arasında yayınlanan günlük dizideki performansı ile büyük ilgi gören oyuncu, geçen sezon ise bir sürpriz yaparak yeniden setlere döndü.

3 yıllık aradan sonra Prenses Mari karakteri ile Kuruluş Osman dizisinde izlediğimiz Şeyma Korkmaz, yeni sezonda ise yine atv ekranında yer alacak. Berk Oktay ile Seray Kaya ikilisinin başrolünde yer aldığı Bir Küçük Gün Işığı isimli dizide izleyeceğimiz Şeyma Korkmaz, canlandıracağı Sude karakteri ile hikayenin etkili isimlerinden birisi olacak.

Kuruluş Osman dizisinden sonra Şeyma Korkmaz kendisine zıt bir karakter ile şaşkına çevirecek! 19

Seray Kaya’nın canlandırdığı Elif karakteri ile Suda hikaye içinde karşı karşıya gelecek. İkisi de aynı adamı seven karakterlerin arasına bir de çocuk girecek. Sude’nin kızı, Elif’in nüfusuna kayıtlı olacak ve bu durum da iki kadın arasında büyük çatışmaya neden olacak.

Elif karakterinin mutlu hayatının kocasının ölümüyle bir anda yıkılması ve gerçeklerin ortaya çıkmasıyla da aslında yaşadığı hayatın gerçek olmadığını öğrenmesi büyük şok yaşatacak. Bu büyük şok içinde nüfusuna kayıtlı bir kız çocuğu olduğunu da öğrenen Elif, hayata tutunmak için önemli bir neden bulacak.

Kuruluş Osman dizisinden sonra Şeyma Korkmaz kendisine zıt bir karakter ile şaşkına çevirecek! 20

Şeyma Korkmaz, kendi kişiliğine çok zıt bir karakteri canlandıracağı için büyük heyecan yaşıyor. Kendisine bu karakter teklif edildiği zaman çok heyecanlandığını ifade eden oyuncu, “Çünkü daha önce hiç oynamadığım bir karakter ve benimle de hiçbir alakası olmayan bir karakter. Sude karakteri için çok heyecanlanmıştım” diye konuştu.

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin setinde enerjinin yüksek olduğunu ve ekip olarak kısa sürede birbirlerine alıştıklarını da belirten Şeyma Korkmaz, keyifli bir dönem geçiriyor.

Oyuncu, “İnşallah bu enerjimiz seyirciye de geçer ve onlar da çok keyif alırlar” diye temennide de bulundu.