SON DAKİKA
29 Ocak 2023 05:28

SON HABERLER

Kuş Uçuşu dizisi setinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un paylaşımından tüyo kokusu geliyor!

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Netflix’in Haziran ayında yayınladığı Kuş Uçuşu dizisi çok beğenilince ikinci sezonu da çekilmeye başlandı. Dizinin sadece Türkiye’de değil, dijital platformun yayınlandığı pek çok ülkede büyük ilgiyle karşılanması dikkatleri çekmişti. Top 10 listelerinde haftalarca kalan dizi için 2. sezon müjdesi de bir süre sonra gelmişti.

Başrollerinde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner’in yer aldıkları dizinin 2. sezon çekimleri kısa bir süre önce başladı. Dizinin setinden ilk paylaşım Miray Daner’den gelmişti. Ardından Birce Akalay’da sette olduklarını ve çekimlerin başladığını gösteren paylaşımları ile heyecanları arttırmıştı.

Dizide Lale Kıran isimli deneyimli bir televizyoncuya hayat veriyor Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ise Lale’nin okul yıllarından beri arkadaşı olan kanal yöneticisi Kenan karakterini oynuyor. İki oyuncu, daha önce Siyah Beyaz Aşk isimli Kanal D dizisinde partner olmuşlar ve çok beğenilmişlerdi. Hayranları onları bir kez daha birlikte görmek istediler uzun zaman. Kuş Uçuşu dizisinde yeniden buluşmaları ise büyük sevinç yaşattı hayranlarına.

Siyah Beyaz Aşk dizisinden sonra arkadaşlıkları devam eden ve iki iyi dost olan Akalay ve Çelikkol, zaman zaman bir araya geliyorlardı. İbrahim Çelikkol’un eşinden kısa bir süre önce ayrılması ile birlikte Birce Akalay ile yaz tatilinde buluşmaları, aralarında aşk dedikodularına neden olmuştu.

İki iyi dost olduklarını her fırsatta dile getiren ve söylentilere aldırmadan birlikte paylaşımlarına da sosyal medyadan devam eden Akalay ve Çelikkol, şu sıralar Kuş Uçuşu dizisinin ikinci sezon çekimlerinde setteler. Birce Akalay, geçtiğimiz günlerde dizinin setinden iki fotoğraf paylaşımı yaptı.

Birbirlerinin isimlerine özel olarak hazırlanan sandalyelerinde oturan iki oyuncunun keyifli anlarını yukarıda görebilirsiniz. Birce Akalay, bu paylaşımına İbrahim Çelikkol’un etiketlerken ayrıca İngilizce olarak ‘Sonsuza dek 19’ yazdı. Dikkatli izleyiciler, bunun dizinin çekimlerinden bir tüyo olduğunu da tahmin edebiliyor!

Kuş Uçuşu dizisinin 2. sezonunda Kenan ve Lale’nin okul yıllarında, sevgili oldukları dönemle ilgili yeni sahnelerin çekilmekte olduğu tahminleri yapılıyor bu fotoğrafın ardından! Kıyafetleriyle ve saçlarıyla da o dönemi anımsatan imajları, dizinin geçmişe gidildiği bir sahnesinin çekimlerinde oldukları tüyosu!

Deniz kenarında, plajda kumların içinde oturan iki oyuncunun keyifli halleri objektiflere yansımakta. İbrahim Çelikkol için ‘canparem’ notunu da ayrıca düşen Birce Akalay, Kuş Uçuşu’nu merakla bekleyen izleyenlere güzel bir sürpriz yaptı bu fotoğraflarla…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler