SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 10:22

SON HABERLER

Kuzgun dizisinde büyük tuzak! Kuzgun’un vereceği kritik karar her şeyi değiştirecek!

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları Kuzgun dizisinin 5. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Barış Arduç ve Burcu Biricik’in başrolünde oynadıkları dizinin yeni bölümünde Kuzgun, annesini kurtarmaya çalışacak. Bora, Kuzgun’un babasını vurduğunu öğrenince Meryem’i alıkoyuyor.

İşte yeni bölüm özeti:

Bora, Kuzgun ve Meryem’e tuzak kuruyor!

Bora’nın, babasını Kuzgun’un vurduğunu öğrendiği an, Kuzgun ile Bora arasındaki büyük savaşın da başladığı andır aynı zamanda. Artık hiç kimse güvende değildir. Bora, ilk hamlesini yapar ve alttan alta Kuzgun’u, avukatı olmayı kabul eden Dila’nın önüne atar. Kuzgun, Bora’nın planını sezer ve büyük bir kumar oynamaya karar verir. Bu kumarın bir ucunda özgürlüğü, diğer ucunda hapishane durmaktadır.

Rıfat’la ortak iş yapmak için harekete geçen Bora’ya karşılık Kuzgun, Rıfat’a Bora’yı kontrol altında tutmasını sağlayabilecek bıçak sırtı bir teklifte bulunur. Bora, Kuzgun’a karşı savaşını şiddetlendirir ve hem Meryem’e hem de Kuzgun’a büyük bir tuzak kurar. Meryem’i oyuna getirip alıkoyan Bora, onun hayatını da Kuzgun’un vereceği çok kritik bir karara bırakır.

Ancak Kuzgun’un, Bora’nın bu acımasız planından haberi yoktur ve Meryem artık ölümle yüz yüzedir. Öte yandan Dila, Kuzgun’un katil olmasını öğrenmesiyle sarsılmış, öğrendiklerini Rıfat’a doğrulatmış ve adalet ile Kuzgun arasında çok zor bir tercihle karşı karşı kalmıştır. Ve şimdi, hem Kuzgun’un hem de Dila’nın alacağı kararlar, atacağı adımlar herkesin hayatını derinden etkileyecek ve bu büyük savaşın seyrini değiştirecektir.

İşte Kuzgun 5. bölüm 2. tanıtımı:

İlgili Haberler