SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 22:27

SON HABERLER

Kuzgun dizisini izleyenler şimdi o soruyu soruyor: Dila nasıl kabul etti?

Bu hafta Çarşamba akşamı 8. bölümü yayınlanacak olan Kuzgun dizisini izleyenler heyecanlı gelişmelerle yine çok şaşıracak!
Televizyongazetesi/Detay

Star TV’nin yeni dizisinde her şeyin hızlı bir şekilde çözülmesi ve konuların sürükleyici olması, izleyenleri mutlu ediyor.

Her hafta yeni gelişmelerle izleyiciyi şaşırtan dizinin yeni bölümünde de durum değişmeyecek.

Dizinin yeni bölüm tanıtımını izleyenlerin ise sorduğu bir soru var: Dila, Kuzgun ile evlenmeyi nasıl kabul etti?

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları dizinin hızlı ilerleyen konusu izleyiciyi mutlu etse de bu kadar hızlı bir gelişme beklenmiyordu!

Her ne kadar Kuzgun dile getirmese de o da Dila’ya aşık. Evliliklerinin belki çok daha farklı bir şekilde olmasını hayal etse de izleyici, Kuzgun ve Dila, yeni bölümde evleniyor.

Rıfat’a bir oyun oynayan ve tutuklanmasını sağlayan Kuzgun, Dila’nın büyük tepkisi ile karşılaşmıştı. İkilinin yüzleşmeleri sırasında Kuzgun, yıllar önce babasına ve ailesine yapılanları hatırlatıp Dila’ya intikamını aldığını ve almaya da devam edeceğini söyleyip “Git buradan” demişti.

Ailesinden aldığı tepkiden sonra gitmeye karar veren Dila, kendisine gelen Behram Adıvar’ın tehdit eden notu üzerine kalmaya karar verdi.

Dila, Kuzgun ve Bora’nın karşısına çıkıp “Bundan sonra şirketin başında ben varım. Dostun da düşmanın da muhatabı benim” diyerek şaşırtmıştı.

Dizinin 8. bölümünden yayınlanan ön izlemede Kuzgun’un Dila’ya “Evlenmemiz gerek” sözleri dikkat çekmişti. Kuzgun’un Dila’yı evlenmek konusunda nasıl ikna edeceği düşünülürken gelen yeni tanıtımda ikilinin evlendikleri görüldü.

Kuzgun’un zorlaması üzerine kabul ettiği anlaşılan sahnelerde Dila’nın gergin ve sinirli ifadesi dikkat çekiyor. Kuzgun, Dila’nın önüne ne koydu, onu evlenmeye nasıl ikna etti? İşte bu soru yanıtını Çarşamba akşamı bulacak…

Yeni bölümle ilgili merak bu tanıtımla birlikte daha da arttı.

İşte 8. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kuzgun ve Dila karşı karşıya geliyor!

Dila, Rıfat’ın gözaltına alınmasıyla büyük bir acı yaşar ve şoke olur. Kuzgun ise, içten içe kazandığı zaferin mutluluğunu yaşamaktadır. Ancak Kuzgun için asıl mücadele şimdi başlayacaktır. Zira, önemli olan Rıfat’ı gözaltına aldırmak değil, yargılanmasını sağlayabilmektir ve Kuzgun, bu gerçeğin farkındadır. Çok geçmeden Kuzgun ile Dila arasında, Rıfat’ı hapse attırmak ile kurtarmak üzerine kurulu akıl oyunları ve hukuk savaşı başlar. Mahkeme günü gelir çatar. Meryem’in elleri kelepçeli gördüğü Rıfat’a söyleyecekleri, Kuzgun’un da Kartal ve Kumru’ya çok özel ve anlamlı bir jesti vardır.

Tüm bunlar olurken Bora, Rıfat’ı tutuklatanın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Bora bulduğu isim sayesinde Dila’yla arasındaki mesafeyi ustaca eritmeye çalışır. Kuzgun’dan her ne kadar şüphelense de, yanılmış olmayı gönülden arzu eden Dila, yaşadıklarını ve gördüklerini birleştirdiğinde her şeyi Kuzgun’un yaptığını anlar. Dila ile Kuzgun arasında geçmişin ve bugünün dobra dobra bir yüzleşmesi yaşanır.

Kuzgun hiçbir lafını esirgemez ve her şeyi kendisinin yaptığını da Dila’nın yüzüne itiraf eder. Dila, Ali’nin de hışmına uğrar. Kuzgun’dan ve Ali’den duyduklarıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Dila, önemli bir karar alır. Öte yandan Kuzgun, girdiği bu yeni dünyada en tepeye yükselme hırsıyla dopdoludur. Ancak bu hiç de kolay değildir ve Kuzgun’u, yeni ve dişe diş bir dönem daha beklemektedir. Kuzgun’un Bilgin Ailesi’ne açtığı savaş giderek büyür. Dila ve Kuzgun iki düşman olarak artık karşı karşıyadır.

İlgili Haberler