SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 18:26

SON HABERLER

Leyla İle Mecnun dizisi dönüyor ama Leyla ortada yok!

Televizyongazetesi.com/Detay – Ekranın unutulmaz dizilerinden birisiydi Leyla İle Mecnun. İzleyenlerin kahkahaya boğulduğu, oyunculuklarla ilgili övgülerin havada uçuştuğu, kadrosuyla ve hikayesiyle büyük beğeni toplayan ve dizi tarihimize de imza atan bir yapımdı.

TRT1 ekranlarında 2011 yılının Şubat ayında başlamış ve 2013 yılı Haziran ayına kadar sürmüştü. Kadrosunda Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Ezgi Asaroğlu, Cengiz Bozkurt, Asuman Dabak, Melis Birkan, Köksal Engür, Zeynep Çamcı gibi isimler rol alıyordu.

Senaryosunu Burak Aksak’ın yazdığı, genel yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı dizinin yeniden kadrosunun toplanarak çekileceği ile ilgili haberler, diziyi daha önce izlemiş olanları da çok heyecanlandıran bir gelişmeydi.

Fakat kadroda bir kaç sıkıntı yaşanmaktaydı. Dijital platform Exxen için çekilecek olan Leyla İle Mecnun’un vazgeçilmez isimlerinden birisi Cengiz Bozkurt, projeye onay vermedi! Erdal Bakkal tiplemesi ile hikayenin köşe başlarından birisiydi ama Bozkurt’un ikna edilemediği gündeme gelmişti.

Sonunda Cengiz Bozkurt ile Onur Ünlü’nün görüştükleri ve kabul ettiği bilgisini, Gazeteci Birsen Altuntaş, tv100’deki haberinde verdi.

Dizinin Erdal Bakkalı da tamam ama bir kişi var ki o hala yok! Kim mi? Mecnun’dan sonra hikayenin asıl kızı Leyla! Dizide Leyla karakterini Ezgi Asaroğlu oynuyordu.

Leyla İle Mecnun dizisinin yeni versiyonunun çekimlerinin 26 Haziran’da başlayacağı ile ilgili kulis bilgileri de veriliyor haberde ama hala Leyla meselesi çözülebilmiş değil! Bakalım Leyla karakterine kim hayat verecek?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler