SON DAKİKA
7 Aralık 2022 05:38

SON HABERLER

Maraşlı dizisine destek artıyor, sosyal medyada güçleniyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarında ilk bölümü büyük ilgi gören Maraşlı dizisinin ikinci bölümünden fragman yayınlandı. Maraşlı ve Mahur karakterlerinin ilgi çeken sahneleri yeni bölümde de dizi hayranlarını mutlu edecek. 5’li reyting oranları ile ekrana iyi bir başlangıç yapan Maraşlı dizisinin 2. bölümde reytinglerini yükseltmesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Uyanış Büyük Selçuklu,Çukur, Yasak Elma dizilerinden sonra en çok izlenen 4. dizi olan Maraşlı, Star TV’deki Sefirin Kızı’nın önüne geçmeyi başarmıştı. Dizinin ikinci bölümünde Mahur’un peşindeki adamlar Maraşlı engeline takılıyor. Zengin bir ailenin kızı olan Mahur’un düşmanı ise aile içinden birisi. Yani ailesinden birisi Mahur’un ölmesini istiyor.

Maraşlı ise ona bu gerçeği anlatarak kendisi ile kalmasının güvende olmasını sağlayacağını söylüyor. Maraşlı ile Mahur arasında başlayan bu yakın iletişim 2. bölümde daha da çok öne çıkacak. İkili ekrana da çok yakıştı. Burak Deniz ve Alina Boz enerjisinin yüksekliği de dizi hayranlarını mutlu etti.

Sosyal medyada Maraşlı dizisiyle ilgili çok olumlu yorumlar yapıldı. Burak Deniz’in müthiş oyunculuğuna övgü üstüne övgü yapıldı. Alina Boz’un da karakterini başarıyla canlandırdığını belirten dizi takipçileri, ikiliyi yeni yılın en iyi dizi çiftlerinden birisi olarak gösterdi.

İşte Maraşlı dizisinin 2. bölüm fragmanı:

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar rol alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler