SON DAKİKA
28 Eylül 2022 22:32

SON HABERLER

Masumiyet dizisinde sır perdesi aralanıyor!

Fox TV ekranlarında geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan Masumiyet dizisinin ikinci bölümünde neler yaşanacağı konusunda bilgiler gelmeye başladı. Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ’un başrollerinde yer aldığı dizinin ikinci bölümünde önemli gelişmeler sizleri bekliyor.

Masumiyet dizisinin 3 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 2. bölümünün özet bilgileri şöyle: İlker Ilgaz’ın kendi düğününde gözaltına alınmasıyla başlayan yeni süreç, yasak aşkın üzerindeki sır perdesini aralar. Üstü kapatılmış gerçekler ve görmezden gelinen yalanlar yavaş yavaş ortaya çıkarken, Bahar ve Hale çocukları uğruna karşı karşıya gelir.

‘Benim oğlum yapmaz’ sözünden dönmeyen Hale, İlker’in imajını kurtarmak için harekete geçer ve İrem’le, İlker’in cezaevinde evlenmelerine ön ayak olur. Kızının gizlice evlenmesiyle deliye dönen Harun ise çoktan tarafını seçmiştir.

İrem, babasının tüm çabasına rağmen, tamamen kayınvalidesinin kontrolüne geçer. Bahar, kızının yoğun bakımdan çıkmasını adalete sığınarak beklerken, Ilgaz’lar sayesinde sınırsız gücün nasıl bir şey olduğu gerçeğiyle de tanışmak üzeredir. Ela’nın gözünü açmasıyla nefesler tutulur ve dava süreci başlar. İlker’in savunma stratejisi ise son derece acımasızdır.

İşte Masumiyet dizisinin 3 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 2. bölümünden 2. fragman:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler