Ana sayfa Dizi Fragmanları Masumlar Apartmanı dizisinde finale doğru izleyicinin beklediği şey gerçekleşiyor!

Masumlar Apartmanı dizisinde finale doğru izleyicinin beklediği şey gerçekleşiyor!

tarafından ker_def

TRT1 ekranında yayınlanmakta olan Masumlar Apartmanı dizisinde 2 sezon devam ediyor. Dizinin reytingleri düşüş trendinde ve yeniden toparlanması da beklenmiyor. Finale doğru adım adım ilerleyen bir görüntü çizen Masumlar Apartmanı dizisinde 63. bölüm ekrana gelecek.

22 mart Salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde izleyicilerin en çok istediği olaylardan birisi gerçekleşiyor. Safiye geçmişin çığlıklarına karşı koyuyor… Dizinin başından bu yana Safiye, geçmişin izlerini annesinin hayalini yaşatarak sürdürüyordu. İyileşmesi yolundaki en büyük engel de buydu. Safiye Doktor Manolya hanımın desteği ile bu süreci atlatma noktasına gelebilir.

Masumlar Apartmanı dizisinde finale doğru izleyicinin beklediği şey gerçekleşiyor! 7

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Bu hafta yayınlanacak yeni bölümde; Han’ın, Anıl’a söylediklerini duyan Naci, onu daha da öfkelendirme ihtimalini göze alarak radikal bir karar verir ve harekete geçer. Neriman, öğrendiği büyük sırrın ardından altüst olur ve ortadan kaybolur.

Kardeşi için endişelenen Gülben, Neriman’ı bulması için Ege’den yardım ister. Naci ise Han’a yardım edebileceğini düşündüğü kişiyi arar fakat beklediği yanıtı alamaz. Artık tek çaresi kalmıştır. Safiye, annesinin sesini bastırabilmek için insanüstü bir çaba içindedir.

Sonunda Bayram ve Okşan’ın nikah günü gelir çatar. Herkes nikaha giderken Safiye apartmanda yapayalnız kaldığını sanır. Ancak kapısının önünde onun için bekleyen biri vardır. Manolya hanım ziyaretlerine devam ederken, Safiye’yi, onun için imkansız gibi görünen bir adım atmaya ikna eder.