Ana sayfa Sosyal Medya Yunus Emre Yıldırımer, Alparslan Çakırbeyli’den sonra yeni rolünü kabul ettirmek için özel çaba sergilemeli!

Yunus Emre Yıldırımer, Alparslan Çakırbeyli’den sonra yeni rolünü kabul ettirmek için özel çaba sergilemeli!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli fenomen dizinin ardından oyuncular farklı projelere dağıldı… 6 sezon süren atv dizisi, yaşanan bir kriz sonucunda Eylül ayında yayından kaldırılmıştı. Sonraki süreçte birçok teklif alan Yunus Emre Yıldırımer, yine bir atv dizisinden gelen başrol teklifini kabul etti.

Pazar akşamları yayınlanan ve şimdiye kadar 2 bölümünün izleyici ile buluştuğu Adı Sevgi dizisi, hikayesi ile birçok kişiyi etkiledi. Bir ilçeye tayini çıkan genç bir kadın öğretmenin, öğrencilerini yaşadıkları zorluklardan kurtarma çabasını izliyorsunuz. Gizem Güneş’in canlandırdığı Elif öğretmen karakteri öne çıkarken, Yunus Emre Yıldırımer de hikayede Emir Baykara karakteri ile erkek başrol olarak yer aldı.

Adı Sevgi dizisinin hikayesini çok beğenen oyuncu, projeyi kabul etme konusunda hiç tereddüt etmedi… Özelikle de kız çocuklarının okuması gerektiğinin altını çizen genç oyuncu, derdi olan hikayelerin içinde olmaktan memnuniyet duyuyor. Dizi TV programına konuşan oyuncu, şunları anlattı:

“Amacımız anlatabildiğimiz kadar sosyal sorumluluğu bir şekilde birçok insanın evine dahil etmek. Ben de severim böyle şeyleri, derdi olan şeylerde oynamayı. Proje çok içime sindi.”

Yunus Emre Yıldırımer, Alparslan Çakırbeyli'den sonra yeni rolünü kabul ettirmek için özel çaba sergilemeli! 1

Adı Sevgi dizisi ile birlikte yeniden hayranları ile buluşan Yunus Emre Yıldırımer, bir önceki projesinde Alparslan Çakırbeyli karakteri ile baskın bir konumdaydı. Dizinin milyonlarca hayranı da onu Alparslan karakterinde çok benimsemişti.

Şimdi oyuncu yeni dizisinde Emir karakterini öne çıkartmak için ayrıca çaba harcamak durumunda kalacak. Oyuncunun hayranları hala onu Alparslan Çakırbeyli karakteri ile algılıyor ve yeni rolüne de henüz alışabilmiş değil. 6 sezon süren ve milyonların kalbine giren bir dizideki çok iddialı rolden sonra, Yunus Emre Yıldırımer’in yeni karakterini kabul ettirmesi o kadar da kolay olmayacaktır.