Ana sayfa Dizi Haberleri Masumlar Apartmanı dizisiyle gündemden düşmeyen Tansel Öngel’den yeni dizi kararı!

Masumlar Apartmanı dizisiyle gündemden düşmeyen Tansel Öngel’den yeni dizi kararı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı isimli dizi projesine sonradan katılan isimlerden birisi oldu. Naci karakterini canlandıran oyuncu aslında 13 bölümlük anlaşma yapmış ve konuk olarak hikayeye dahil olmuştu. Ancak dizinin ilk sezonunda çok büyük bir patlama yapması, Naci karakterinin de izleyiciler tarafından çok sevilmesi, oyuncunun projedeki varlığını daha uzun bir zamana yaydı.

Naci karakterinin ikinci sezonda da Masumlar Apartmanı’nda yer alması ile birlikte Tansel Öngel de uzun süre ekranda izleyici karşısında yer alma fırsatını iyi kullandı. Bu süreçte Maske Kimsin Sen isimli eğlence programını da sunan oyuncu, yoğun bir dönemi de geride bıraktı.

Masumlar Apartmanı dizisinin ikinci sezon sonunda ekrana veda etmesinin ardından Tansel Öngel’in ismi Kanal D’nin yeni dizisi Hayallerim, Babam ve Ben isimli proje ile geçiyordu. Berrak Tüzünataç ile Ozan Dolunay ikilisinin başrolünde yer aldığı diziden önce yönetmen Cevdet Mercan’ın ayrıldığı ardından da Tansel Öngel’in projeden çekildiği bilgileri geldi.

Peki oyuncu bu konuda neler anlattı? Sokakta muhabirlerle karşılaşan Tansel Öngel, pazar günleri tiyatro oyunlarına devam ettiğini hatırlattı. Oyuncu, diziler konusunda ise dijital bir projenin değil bir televizyon dizisinin gündemde olduğunu açıkladı.

Tansel Öngel, “Yeni işlerin hazırlıkları var. Yakında müjdelerimiz olacak. Çalışıyorum, yoğun. Televizyonda bir şeyler var. Onun toplantısı yoğun devam ediyor” diye açıklamada bulundu.

Tansel Öngel’in özellikle televizyon dizisini gündemine alması ve kış sezonunda yine uzun süreli bir yapımda yer almak istediği anlaşılıyor. Oyuncu henüz görüşmelerin devam ettiğini belirtirken acaba ayrıldığı ifade edilen Hayallerim, Babam ve Ben projesinden mi bahsetti yoksa başka bir iş mi var? Bunun detayı da yakında ortaya çıkacaktır.