Ana sayfa Dizi Fragmanları Masumlar Apartmanı’nda iki aşık arasında büyük gerilim

Masumlar Apartmanı’nda iki aşık arasında büyük gerilim

tarafından ker_def

TRT1 ekranında yayınlanmakta olan Masumlar Apartmanı’nda Gerilim Devam Ediyor…. 1 Haziran Salı akşamı 36. yeni bölümü yayınlanacak olan dizide neler olacağı hayranlar tarafından çok merak ediliyor. Dizinin bu bölümünün özetsiz olarak ekrana geleceğini ve Salı saat 20.00’da yeni bölümün hemen başlayacağını hatırlatalım.

TRT 1’in Salı günlerine damga vuran ve yayınlandığı ilk günden bu yana gündemden düşmeyen dizisi “Masumlar Apartmanı”, 1 Haziran Salı akşamı (yarın) otuz altıncı bölümüyle ekranlara geliyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı”nda bu hafta neler olacak. İşte tüm detaylar:

Gülru ve Tomris’in ani gelişi, Naci ve Safiye arasında büyük bir gerilime sebep olur. Safiye, Naci’yi tedaviye ikna etmek için, aralarının bozulmasını bile göze alarak elindeki en güçlü kozu kullanmıştır. Naci, Safiye’ye kararını açıklamak için çok özel bir yer seçer.

Hiç beklemediği bir anda Esat’ın annesi Şennur’la tanışan Gülben, bu tanışmayı kazasız belasız atlatsa de asıl sınavı Şennur’un yemek davetinde verecektir. Yemek davetinde Gülben’in yaşayacağı sıkıntılı anlar dizinin hayranlarını da bir hayli etkileyecek.

İnci ise Han’a bir sürpriz planlar. Ancak bu planı gerçekleştirebilmek için Safiye’nin olmazsa olmaz kurallarından birini aşması gerekecektir.

“Masumlar Apartmanı” yeni bölümüyle 1 haziran Salı (yarın) akşam saat 20.00’de TRT’1 de…