Ana sayfa Dizi Arşivi Maviye Sürgün dizisi 9. bölüm analizi, Ali ve Defne’nin büyük planı

Maviye Sürgün dizisi 9. bölüm analizi, Ali ve Defne’nin büyük planı

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizisi ‘Maviye Sürgün’ün dün akşam ekrana gelen bölümü nefeslerin tutulduğu bir sahne ile sonlandı. Ali ve Defne’nin planı sonucunda polisler, Ozan’ın yapacağı sevkiyata arama yaptı. Ozan’ın rahat tavırları dikkat çekerken, neler olacağı merak konusu oldu.

Başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak’ın buluştuğu Maviye Sürgün’ün dün akşam ekrana gelen heyecan dolu dokuzuncu bölümünde; Ali, Arda’yı bulan kişinin Ozan olmasına öfkelenirken, ikili arasındaki düşmanlık giderek alevlendi. Ali, komisere gidip Ozan hakkındaki şüphelerini anlattı. Seval, Aydam Otel’e gitti. Ali, Seval’in soyadının Ozan ile aynı olduğunu duyunca şüphelendi.

Ali ve Seval’in tanışması dikkat çekti. Ricardo’nun ölümünden sonra Ozan ve Defne tekrar ifadeye çağırılırken, karakolda Seval’in olması şaşkınlık yarattı. Defne, Ozan’ın bilgisayarına girip bilgiler almak için Aliler ile plan yaptı. Ali, Ozan’ı tekneden uzaklaştırmak için onu akşam yemeğine davet etti. Murat, Ozan’ın bilgisayarındaki bilgileri almayı başardı ve Ali, Ozan’ın yapacağı sevkiyat hakkındaki bilgileri komisere verdi.

Sevkiyat aracını arayan polisler kolilerin içinde kitap ve oyuncakla karşılaşırken, o anlarda Ozan’ın gelmesiyle gerilim arttı. Ali, Ozan’ın uyuşturucu şebekesiyle çalıştığından emindi. Ozan ise çok rahat görünüyordu. Polislerin araması devam ederken, “Ozan yakalanacak mı?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

Maviye Sürgün’ün 10. bölüm tanıtımı yayınlandı. Murat’ın sözlerinden etkilenen Defne, Ali’den altınları istiyor ve Murat’ın acil ameliyat olması gerektiğini söylüyor. Murat’ın fenalaştığı anlar dikkat çekerken, Ali’nin Ozan’a altınları geri vereceğini söylemesi şoke ediyor.

Intermedya ve NBCU’ya ait Amerikan televizyon kanalı Telemundo arasındaki anlaşmanın ilk meyvesi olan Maviye Sürgün’ün yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun yer alıyor. Dizinin başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer alırken; onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı ve Hakan Salınmış gibi çok değerli oyuncular eşlik ediyor.

Maviye Sürgün yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 21.30’da Show TV’de!