SON DAKİKA
28 Eylül 2022 10:56

SON HABERLER

Mehdi mafya oldu, Cemile şaşkına çevirdi! Doğduğun Ev Kaderindir’de delirten haller!

Televizyongazetesi.com/Detay – Dün akşam 32. bölümü yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde izleyenleri şaşkına çeviren gelişmeler yaşandı! Mahallenin abisi olan Mehdi, cezaevinde tanıştığı adamın ona güvenip tüm işlerinin başına getirmesi ve kurtulması için 500 bin TL ödemesiyle mafyaya bir anda geçiş yaptı! Mehdi’nin imajını bile yenilediği yeni bir dönem başlarken, bu hızlı geçiş ise kimi izleyicilere “tam oldun şimdi işte!” şeklinde yorumlar da yaptırdı.

Mehdi’nin hastalıklı ruh hali, Zeynep’i kaçırması, ondan ayrıldığını kabul edememesi, şiddete başvurmasıyla ortaya çıkmıştı ama cezaevinden çıkarken bir anda mafyaya dönmesi de beklenmiyordu! Hiç bir sorgulama yapmadan direk duruma ayak uyduran Mehdi, her ne kadar Zeynep’in ailesini gidip özür dilese, onlar için tehdit olmadığını söylese de izleyici pek de inanmıyor!

İlk fırsatta Zeynep’in başına bela olacağını hatta yeni bir ilişkiye başladığı Barış’ın da hayatını zindana çevireceği görüşünde. Ancak henüz Mehdi, mafya dünyasına yeni ayak bastı ve bu hikayelere zaman var.

Dizinin yeni bölümünde izleyenleri delirten bir başka gelişme ise Cemile’nin tüm bu yaşananlara verdiği tepkiydi. Başta cezaevi önüne gelen arabalar, korumalarla ne olduğunu anlamayan Cemile, Mehdi’ye sormaya çalışsa da Nuh’un tepkisi üzerine bir anda Mehdi’nin yanında durdu!

Nuh’a da aynısını yapması tavsiyesinde bulunan Cemile, tıpkı ablası Müjgan gibi “Mehdim neylerse güzel eyler” diyerek onun yaptıklarını sorgulamadan sunduğu hayatı yaşamaya hazır! Nuh’un da Mehdi’nin yanında durması, Barış’ın şoförlüğünden ayrılması için baskı yapıyor!

Nuh ne karar verecek bilinmez ama izleyicilerin “Nuh bir an önce arkana bakmadan kaç o evden, bir tek Nuh dürüst çıktı” şeklinde yorumları dikkat çekiyor

İşte Mehdi’nin ailesini yeni evine getirdiği ve Cemile ile Nuh’un izleyenleri delirten konuşmasının olduğu o sahne:

Kimi izleyiciler ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisine mafya konusunun girmesinden çok rahatsız! “Sonunda ne yaptınız ettiniz mafyayı getirdiniz diziye!” şeklinde kimi yorumlar yapılmakta. Bu işin sonu nereye varacak bilinmez ama silahların patladığı bir diziye dönüşen Doğduğun Ev Kaderindir, izleyenleri bu gelişmelerle pek de mutlu etmedi!

İşte gelen yorumlardan bazıları:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler