Meleklerin Aşkı 3. bölümünde izleyici bu sürprize çok şaşıracak!

13 Temmuz 2018 Cuma, 07:45
Meleklerin Aşkı 3. bölümünde izleyici bu sürprize çok şaşıracak!
Meleklerin Aşkı 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Nuri Alço sürprizi

Yaz ekranının en beğenilen dizisi olarak iddiasını ortaya koyan Meleklerin Aşkı, ilk iki bölümü ile büyük beğeni toplamıştı.

Dizinin 3. bölümü 19 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

Yeni bölüm öncesi tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Meleklerin Aşkı 3. bölüm fragmanında, ‘Hayret bir şey küçücük haşerat yüzünden insan soyunur muymuş’ diyen Necmettin omzuna düşen örümcekten korkup soyunurken, Melek’in hayalindeki sevgiliyi anlatmasıyla Yağmur’un yaşadığı heyecan görülüyor. Rukiye’nin Melek ve Yağmur’u alıp Alaçatı’ya gittiği ve Nuri Alço ile karşılaştıkları anlar merakla bekleniyor.

Meleklerin Aşkı’nın dün akşam ekrana gelen 2. bölümünde yakalandığı geceyle ilgili hiçbir şey hatırlamayan Yağmur, Melek’ten yardım istedi. Şartları lehine çevirmek için harekete geçse de yine bir yanlış anlaşılmanın içine düştü. Melek, Deniz ve Mehtap, Yağmur’un kimden hoşlandığını öğrenmeye çalıştı. Necmettin ise eve yerleştirdiği kameralarla Yağmur’u adım adım takip ediyordu. Çocukların kaybolan örümceği, Melek ve Yağmur’un üzerine gelince ortalık karıştı. Üstlerini çıkarıp örümcekten kurtulmaya çalışan ikili kameralar sayesinde Necmettin’e yakalandı. Yağmur’u, her şeyi yanlış anlayan Necmettin’in elinden Melek’in “Yağmur, Deniz’le sevgili!” yalanı kurtarabildi.

Meleklerin Aşkı’nın yeni bölümü 19 Temmuz Perşembe günü saat 20.00’de Show TV’de!

MELEKLERİN AŞKI BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen ve senarist koltuğuna başarılı projelerin mimarı Ersoy Güler’in oturduğu “Meleklerin Aşkı”nın oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve daha birçok başarılı isim yer alıyor. Aşk dolu bir hikaye ile romantik komedinin inceliklerini birleştiren Meleklerin Aşkı, her Perşembe Show TV’de ekrana geliyor.

meleklerin aşkı haberleri için