SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 22:38

SON HABERLER

Meriç Aral’ın, Boran Kuzum’a niye sarıldığı anlaşıldı!

Televizyongazetesi/Detay – Vatanım Sensin dizisindeki Leon karakterinden sonra dikkatleri çeken Boran Kuzum, şu sıralar Biz Böyleyiz filminin çekimlerinde.

Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci, Hümeyra, Engin Öztürk ve Meriç Aral ile birlikte aynı filmde oynayan Boran Kuzum, filmin tatil gününde Meriç Aral ile bir fotoğrafını paylaştı.

Genç oyuncu, Aral’ın kendisine sarılarak güldüğü o anda yüzündeki acı ifade farkedilmekte.

Meriç Aral, bir yorum yapmadan aynı fotoğrafı paylaşmıştı ama o anda neler olduğu ise Boran Kuzum’un paylaşımıyla ortaya çıktı.

Boran Kuzum, ayağını vurduğunu anlatırken, ‘kadim dostum’ dediği Meriç Aral’ın da kendisini teskin etmek için sarıldığı anlaşıldı.

İşte ikilinin o hali.

Ayağımı vurduktan 5 saniye sonra kadim dostum @mericaral ‘la 🙂
#BizBöyleyiz @bizboyleyizfilmi
📷: @meliksahtas

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler