SON DAKİKA
9 Şubat 2023 02:30

SON HABERLER

Miray Daner ile Burak Dakak işbirliği çok etkileyici olacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Miray Daner, son dönemde Saygı dizisiyle öne çıktı. Vatanım Sensin’deki başarılı çıkışının ardından başrollerin aranılan ismi olan Daner, bir sinema filmi için hazırlık yapıyor.

Zeki Demirkubuz’un çekeceği Hayat isimli sinema filminden önce Saygı dizisinin çekimlerinde yer alan güzel oyuncu, önümüzdeki dönemde sinema filmi çekimleri için sete çıkacak.

Miray Daner’in filmdeki partneri de dikkat çeken bir isim oldu. Özellikle Çukur dizisinde Akın Koçovalı karakteri ile iyi bir çıkış yakalayan Burak Dakak, Hayat filminde de başrolde yer alıyor.

2009 yılından bu yana setlerde yer alan Burak Dakak, önemli projelerde bulundu. 2018 yılında Gülperi dizisindeki Hasan karakteri ile çok dikkat çeken oyuncu, Çukur dizisindeki performansıyla da alkış aldı.

Miray Daner ile Burak Dakak’ın yeni bir ikili olmaları güzel bir işbirliğine adım atmaları önemli bir gelişme… İki genç oyuncunun da birbirlerine uyum sağlamaları ve yüksek bir enerji yaymaları kimseyi şaşırtmayacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler