SON DAKİKA
22 Eylül 2019 01:59

SON HABERLER

Mucize Doktor 1. bölüm 12 Eylül Perşembe fragmanı izle! Onur Tuna çok havalı!

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı, FOX’un yeni dizisi “Mucize Doktor”un ilk bölümünün yayın tarihi ortaya çıktı. Dizi 12 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak. 1. bölümden 1. fragman yayınlandı. Onur Tuna’nın havalı bir rolle dönüş yapması izleyicileri mutlu edecektir. Doktor Ferman dizinin havalı doktoru. Ali ise onun asistanı konumunda… Ancak ilerleyen bölümlerde ipleri Ali eline alacaktır. Videodan ilk bölümden görüntüleri izleyebilirsiniz.

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan dizinin ilk bölümü büyük merakla beklenmekte.

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiğ, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor”, 12 Eylül Perşembe FOX’ta izleyicilerle buluşacak.

DİZİ BAŞARILI OLABİLİR Mİ?

Fragmanlarda Taner Ölmez’in izleyicinin alışık olmadığı bir rolle ekrana geleceğine şahit olmak mümkün.

Ölmez’in rol aldığı karakterin sevilmesi dizinin de ilerlemesi için şart.

Zira tüm olaylar mucize bir doktor ve onun hayat kurtarması üzerine kurulu…

Sağlık camiasından eleştiriler gelmemesi adına da tüm ayrıntıların iyi hesaplanması, tıp biliminin dışına çıkılmaması, fantaziler üretilmemesi şart.

Oyuncunun şimdiden sosyal medya üzerinden topladığı övgüler, yeni sezonda izleyicileri ekrana kilitleyeceğinin sinyallerini verdi.

İlgili Haberler