Ana sayfa Dizi Haberleri Nisa Sofiya Aksongur, Hicran dizisi ile Kanal D’de yine yürek parçalayacak!

Nisa Sofiya Aksongur, Hicran dizisi ile Kanal D’de yine yürek parçalayacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Günlük diziler konusunda bazı televizyon kanalları birbiri ardına yeni yapımlar için anlaşmalar yapıyor. 2022 yılının başlarından bu yana gündemde olan Hicran isimli günlük dizinin tv8’de izleyicilerle buluşması bekleniyordu. Ancak gelişmeler farklı yaşandı ve dizi Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak.

Kanal D, daha önce Aşk ve Umut isimli yeni bir günlük diziyi yayına almıştı. Star TV’nin de günlük diziler konusunda Toprak ile Fidan’ın haberlerin yayınlandığı hafta için 19.00’da ekrana getirecek olması da sektörde yeni bir deneyim olarak dikkat çekti. Canım Annem ve Yazgı gibi günlük dizilerle dikkat çeken tv8’in de atakları sürecek gibi gözüküyor.

Hicran isimli yeni dizi için serüven çok yakında başlayacak. Kanal D tarafından yayınlanan fragman ile birlikte dizinin adres değiştirdiği de ortaya çıkmış oldu. 7 Kasım Pazartesi gününden itibaren hafta için her gün saat 17.00’da Hicran isimli yeni günlük diziyi izleyebilirsiniz.

Hafta içi yayınlanacak olan Hicran dizisi, haber bülteninin öncesinde izleyicilerle buluşacak. Kanal D, henüz Star TV kadar radikal bir düzenleme yapmadı ve diziyi akşam saatlerine almak istemedi. Yapımcılığını Filmevi’nin üstlendiği dizide kızını kaybeden ve onu arayan bir annenin acı ve umut dolu hikayesini izleyeceksiniz. Dizinin yayınlanan fragmanı da dram dolu bir hikayenin seyircilerle buluşacağını anlatıyor.

Nisa Sofiya Aksongur, Hicran dizisi ile Kanal D'de yine yürek parçalayacak! 7

Dizide izleyicilerin birçok farklı projede izlediği çocuk oyuncu Nisa Sofiya Aksongur, dikkatleri çekecek.

Adını Sen Koy isimli diziyle 2016 yılında çocuk oyuncu olarak setlerde yer alan Nisa Sofiya Aksongur, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Ağlama Anne, Kuzgun, Yeni Hayat ve Sihirli Annem gibi dizilerde rol aldı.

7. Koğuştaki Mucize isimli sinema filminde Aras Bulut İynemli ile partner olan Aksongur, bu projeyle bir hayli konuşulmuştu.

Başrollerinde Elçin Zehra İrem, Berk Bakioğlu ve Yağmur Çokgenç’in yer aldığı dizinin geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor.