SON DAKİKA
6 Temmuz 2022 11:05

SON HABERLER

Oğlum dizisinde çiftler arasında ipler kopma noktasına geliyor!

Show TV’nin bir umut hikayesini anlatan Ay Yapım imzalı dizisi ‘Oğlum’un yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Zeynep’in Melike’yle yüzleştiği tanıtımda Zeynep kendini açıklamaya çalışırken Melike’nin sert tavrıyla karşılaşıyor. Bu sırada eve gelen İlyas’ın nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu oluyor.

Tuğrul ve Zeynep arasında ipler artık kopma noktasına gelirken Melike ile İlyas’ın evliliğindeki sorunlar da devam ediyor. Efe akıl sağlığı raporu için heyet karşısına çıkarken çıkacak sonuç büyük bir heyecanla bekleniyor. Tuğrul’un Zeynep’e “Çocuğumuz bugün dışarı çıkıyor!” demesi ise kafaları karıştırıyor.

Oğlum’un beşinci bölümünde Tuğrul’un ise tek amacı Efe’ye rapor aldırıp hastaneye gitmesini sağlamaktı. Efe’yle görüşmeye giden Tuğrul, çocuğundan hasta gibi davranmasını, sesler duyduğunu söylemesini istedi. Peki Efe babasını dinleyip yalan söyleyecek miydi? Melike’nin intihara kalkıştığını öğrenen Zeynep artık dayanamayacağını söyledi ve Melike ile konuşmaya gitti.

Zeynep ilk gittiğinde cesaret edemese de ikinci denemesinde Melike’nin karşısına çıktı. Gelecek bölüm iki annenin yüzleşmesinde yaşanacaklar şimdiden merakla bekleniyor.

‘Oğlum’ yeni bölümüyle 16 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler