SON DAKİKA
29 Ocak 2023 05:30

SON HABERLER

Oğuzhan Koç’tan Küskün şarkısına klip, Alp Navruz’dan mavili mesaj ve Kadir Doğulu’dan kaykaylı pazar pozu…

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü isimlerin sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri çektiği bir pazar daha. Üç erkek oyuncu arasında Oğuzhan Koç, aynı zamanda müzisyenliğiyle de biliniyor. Oğuzhan Koç’un müzik çalışmaları devam ederken, Küskün şarkısına bir klip çektiği haberi geldi. Alp Navruz ve Kadir Doğulu ise pazar pozlarıyla dikkatleri çekti.

Oğuzhan Koç’un paylaşımına bakalım önce. Oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Koç, başarılı bir çalışmasıyla yine dillere düşecek. Koç’un son olarak klip çektiği parça Küskün oldu. Youtube’da yeni paylaşılan klibin duyurusunu instagram’dan yaptı Oğuzhan Koç…

‘Küskün’ YouTube’da yayında..
Link bio’da!
#Küskün

Fox TV’de ekrana gelen Zümrüdüanka dizisindeki Serhat karakteriyle gündemde olan yakışıklı ve başarılı oyuncu Alp Navruz, reklam kokan bir paylaşım yaptı pazar pazar ama yine de karizmatik ve cool görüntüsüyle takipçilerinin gönlünü çeldi.

İngilizce olarak “Mavi gerçeğe en yakın renktir.” notunu düştüğü paylaşımıyla takipçilerinden tam not aldı oyuncu. Genç ve başarılı bir oyuncu olmasının yanı sıra iyi bir model olduğunu da bu fotoğrafla kanıtlıyor Alp Navruz.

Blue is the closest color to truth.

Bir başka pazar pozu ise Kadir Doğulu’dan geldi. Eşi Neslihan Atagül Bodrum’da Sefirin Kızı dizisinin çekimindeyken Kadir Doğulu da yeni projeleri için İstanbul’da çoğunlukla. Doğulu’nun pazar eğlencesi ise kaykayla oldu. Hayli başarılı bir kaykaycı olduğunu da verdiği pozla gösteriyor oyuncu…

Sıra dışı bir pazar… 🛹 #pazar #pazareğlencesi #haftasonu #sunday #funday #longboard #kaykay 📸 @neslihanatagul

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler